Competition: Abonnementhouderswedstrijd Za-avond + UK Skate

Information:
  • 24 athletes from 2 nations
  • 12 women and 12 men
  • 2 distances (1000m, 500m)
  • 47 races (4x mit DNF/DNS/DQ)

Text view of the competition results

Abonnementhouderswedstrijd Za-avond + UK Skate
17.01.2015
De Uithof (NED)

500 meter (Men), 17.01.2015

POS   NAME            AG    NAT   TIME    DIFF   RECORD   
1     Liam Flaherty   M30   GBR   48.33                   



Allround (Women), 17.01.2015

POS   NAME                       AG    NAT   500M                   1000M                  POINTS    DIFF      RECORDS   
1     Anneke van Hal             B1    NED   47.63     (1)          1:41.10   (2)          98.180                        
2     Nadine Turk                B1    NED   47.80     (2)    SB    1:42.53   (3)          99.065    +0.885              
3     Rianne Heemskerk           B1    NED   50.38     (4)          1:39.75   (1)    SB    100.255   +2.075              
4     Helen Clark                Neo   GBR   49.38     (3)          1:44.34   (5)    PB    101.550   +3.370              
5     Laura Fioole               B1    NED   51.68     (7)          1:44.11   (4)    PB    103.735   +5.555              
6     Mirthe van der Beek        B1    NED   51.20     (6)          1:45.19   (6)          103.795   +5.615              
7     Marjolein van der Geest    B1    NED   51.20     (5)          1:46.55   (8)          104.475   +6.295              
8     Annemiek Nieuwhof          B1    NED   52.74     (8)          1:46.55   (7)          106.015   +7.835              
9     Aurelia Ippolito           B2    GBR   54.48     (9)          1:53.42   (9)    PB    111.190   +13.010             
10    Pamela Murray              M45   GBR   57.78     (10)   NRM   1:58.45   (10)   NRM   117.005   +18.825             
11    Emilie Wix                 M30   GBR   1:06.68   (11)   NRM   2:26.02   (11)   NRM   139.690   +41.510             
      Lisa Ann van Steenbergen   B2    NED   -                      -                      -                             



Allround (Men), 17.01.2015

POS   NAME                AG    NAT   500M                   1000M                  POINTS    DIFF        RECORDS   
1     Pieter Bogaards     B1    NED   44.32     (1)          1:29.55   (1)    PB    89.095                          
2     Bram Nelck          B1    NED   44.69     (2)          1:31.53   (2)          90.455    +1.360                
3     Hugo de Fraiture    B1    NED   45.29     (3)          1:35.71   (5)          93.145    +4.050                
4     David Franken       B1    NED   46.47     (4)          1:35.49   (3)          94.215    +5.120                
5     Mike van der Star   B1    NED   47.55     (5)          1:35.53   (4)          95.315    +6.220                
6     Anton Carter        M40   GBR   50.16     (6)          1:38.96   (6)    NRM   99.640    +10.545               
7     Peter Riches        D2    GBR   51.00     (7)          1:43.98   (7)          102.990   +13.895               
8     Joshua Coleman      Neo   GBR   51.84     (8)    SB    1:49.35   (8)          106.515   +17.420               
9     Thomas Fell         M??   GBR   1:00.69   (9)    SB    1:58.25   (9)          119.815   +30.720               
10    C. David Riches     M50   GBR   1:17.37   (10)   NRM   2:34.48   (10)   NRM   154.610   +1.05.515             
      Tom van Koppen      B2    NED   -                      -                      -                               



Abonnementhouderswedstrijd Za-avond + UK Skate
17.01.2015
De Uithof (NED)

NAME                AG    500M          500M             1000M            
Liam Flaherty       M30   48.33   (1)                                     
Hugo de Fraiture    B1                  45.29     (3)    1:35.71   (5)    
Tom van Koppen      B2                  DNS              DNS              
Pieter Bogaards     B1                  44.32     (1)    1:29.55   (1)    
Mike van der Star   B1                  47.55     (5)    1:35.53   (4)    
David Franken       B1                  46.47     (4)    1:35.49   (3)    
Bram Nelck          B1                  44.69     (2)    1:31.53   (2)    
Peter Riches        D2                  51.00     (7)    1:43.98   (7)    
Joshua Coleman      Neo                 51.84     (8)    1:49.35   (8)    
Thomas Fell         M??                 1:00.69   (9)    1:58.25   (9)    
C. David Riches     M50                 1:17.37   (10)   2:34.48   (10)   
Anton Carter        M40                 50.16     (6)    1:38.96   (6)    

NAME                       AG    500M             1000M            
Mirthe van der Beek        B1    51.20     (6)    1:45.19   (6)    
Lisa Ann van Steenbergen   B2    DNS              DNS              
Rianne Heemskerk           B1    50.38     (4)    1:39.75   (1)    
Marjolein van der Geest    B1    51.20     (5)    1:46.55   (8)    
Nadine Turk                B1    47.80     (2)    1:42.53   (3)    
Laura Fioole               B1    51.68     (7)    1:44.11   (4)    
Anneke van Hal             B1    47.63     (1)    1:41.10   (2)    
Annemiek Nieuwhof          B1    52.74     (8)    1:46.55   (7)    
Helen Clark                Neo   49.38     (3)    1:44.34   (5)    
Aurelia Ippolito           B2    54.48     (9)    1:53.42   (9)    
Pamela Murray              M45   57.78     (10)   1:58.45   (10)   
Emilie Wix                 M30   1:06.68   (11)   2:26.02   (11)