Competition: Klubbkamp Ceres - Strømmen IF

Information:
  • 21 athletes from 1 nation
  • 3 women and 18 men
  • 4 distances (1000m, 1500m, 400m, 500m)
  • 34 races

Text view of the competition results

Klubbkamp Ceres - Strømmen IF
13.03.1958
Vigernes Stadion (NOR)

400 meter (Men), 13.03.1958

POS   NAME                  AG   NAT   TIME    DIFF     RECORD   
1     Bjørn.46 Myhre        D1   NOR   45.40                     
2     Allan Clark           E2   NOR   47.00   +1.600            
3     Gunnar Bruun          D1   NOR   47.30   +1.900            
4     Tore.47 Kristiansen   E2   NOR   48.30   +2.900            
5     Arne Øversveen        D1   NOR   48.70   +3.300            



400 meter (Women), 13.03.1958

POS   NAME        AG   NAT   TIME    DIFF   RECORD   
1     Unni Dahl   D2   NOR   52.80                   



500 meter (Women), 13.03.1958

POS   NAME               AG   NAT   TIME      DIFF     RECORD   
1     Ragnhild Nygård    B1   NOR   59.50              PB       
2     Kari Ausen         C2   NOR   1:01.00   +1.500            



Allround (Men), 13.03.1958

POS   NAME                  AG   NAT   500M               1500M              POINTS   DIFF   RECORDS   
1     Jan Arve.42 Nielsen   B1   NOR   47.10   (1)        2:36.30   (1)      99.200                    
2     Svein Stensrud        B2   NOR   49.40   (2)   PB   -                  49.400          PB        



Allround (Men), 13.03.1958

POS   NAME                   AG   NAT   500M               1000M                POINTS    DIFF     RECORDS   
1     Jan-Tore Berntzen      C2   NOR   48.80   (1)   PB   1:46.20   (1)   SB   101.900                      
2     Frank Sverre Furuset   B1   NOR   51.90   (2)   SB   1:48.40   (2)   SB   106.100   +4.200             
3     John.42 Jørgensen      B1   NOR   53.70   (4)   PB   1:53.50   (3)   PB   110.450   +8.550             
4     Truls Ø Nilsen         C2   NOR   52.90   (3)   PB   1:55.30   (4)   PB   110.550   +8.650             
5     Jan.43 Halvorsen       C2   NOR   53.70   (4)   PB   -                    53.700             PB        



Allround (Men), 13.03.1958

POS   NAME                   AG   NAT   500M               1000M                POINTS    DIFF      RECORDS   
1     Bjørn Haugerud         D2   NOR   50.00   (1)   SB   1:44.70   (1)   SB   102.350                       
2     Roar.44 Andresen       C1   NOR   50.20   (2)   SB   1:47.30   (2)   SB   103.850   +1.500              
3     Roger Haug             D2   NOR   53.70   (3)        1:54.90   (3)        111.150   +8.800              
4     Roar Gruer             C1   NOR   54.60   (4)   SB   1:56.70   (5)   SB   112.950   +10.600             
5     Alf Magne Skjønhaug    C1   NOR   56.60   (5)        1:54.90   (3)   SB   114.050   +11.700             
6     Tronn Erik Westby      D2   NOR   57.30   (6)   SB   1:58.20   (6)   SB   116.400   +14.050             



Klubbkamp Ceres - Strømmen IF
13.03.1958
Vigernes Stadion (NOR)

NAME                   AG   400M                     500M             500M                     500M                     1000M                    1000M                    1500M            
                            Gutter 10-12 år          Junior B         Gutter 14-16 år          Gutter 12-14 år          Gutter 14-16 år          Gutter 12-14 år          Junior B         
Gunnar Bruun           D1   47.30              (3)                                                                                                                                         
Allan Clark            E2   47.00              (2)                                                                                                                                         
Tore.47 Kristiansen    E2   48.30              (4)                                                                                                                                         
Bjørn.46 Myhre         D1   45.40              (1)                                                                                                                                         
Arne Øversveen         D1   48.70              (5)                                                                                                                                         
Jan Arve.42 Nielsen    B1                            47.10      (1)                                                                                                       2:36.30    (1)   
Svein Stensrud         B2                            49.40      (2)                                                                                                                        
Jan-Tore Berntzen      C2                                             48.80              (1)                            1:46.20            (1)                                             
Frank Sverre Furuset   B1                                             51.90              (2)                            1:48.40            (2)                                             
Jan.43 Halvorsen       C2                                             53.70              (4)                                                                                               
Truls Ø Nilsen         C2                                             52.90              (3)                            1:55.30            (4)                                             
John.42 Jørgensen      B1                                             53.70              (4)                            1:53.50            (3)                                             
Roger Haug             D2                                                                      53.70              (3)                            1:54.90            (3)                    
Roar.44 Andresen       C1                                                                      50.20              (2)                            1:47.30            (2)                    
Roar Gruer             C1                                                                      54.60              (4)                            1:56.70            (5)                    
Bjørn Haugerud         D2                                                                      50.00              (1)                            1:44.70            (1)                    
Alf Magne Skjønhaug    C1                                                                      56.60              (5)                            1:54.90            (3)                    
Tronn Erik Westby      D2                                                                      57.30              (6)                            1:58.20            (6)                    

NAME               AG   400M                     500M                     
                        Jenter 12-14 år          Jenter 14-16 år          
Unni Dahl          D2   52.80              (1)                            
Kari Ausen         C2                            1:01.00            (2)   
Ragnhild Nygård    B1                            59.50              (1)