Competition: 35e Veldwachter Hans Internatioaal Pupillen Toernooi

Information:
  • 95 athletes from 3 nations
  • 54 women and 41 men
  • 3 distances (100m, 300m, 500m)
  • 285 races (1x mit DNF/DNS/DQ)
DistanceTime / PointsNameDate
300 meter 45.63 Fabian Leideman (E2) 25.11.2023
500 meter 1:01.53 Wout Docter (D1) 25.11.2023
500 meter 1:00.28 Femke Hazeveld (E1) 25.11.2023
500 meter 1:00.06 Tim Andrewitz (D1) 25.11.2023
500 meter 59.96 Nora Venema (E1) 25.11.2023
500 meter 58.30 Michał Napora (E2) 25.11.2023
500 meter 56.27 Evi Ruissen (D2) 25.11.2023
500 meter 55.05 Sverre Lindstedt (E2) 25.11.2023
500 meter 53.95 Lars Hoek (D1) 25.11.2023
500 meter 52.66 Sara Keizer (D2) 25.11.2023
300 meter 48.42 Antonia Kersten (E2) 25.11.2023
300 meter 47.12 Lux Rosink (F1) 25.11.2023
500 meter 1:01.91 Frederico Hoth (E1) 25.11.2023
300 meter 45.10 Greta Pohl (D1) 25.11.2023
300 meter 44.43 Ghita de Kraker (E2) 25.11.2023
300 meter 44.23 Michelle Sattler (E1) 25.11.2023
300 meter 43.52 Lasse Kolder (F2) 25.11.2023
100 meter 40.60 Elias Verbeek (D2) 25.11.2023
300 meter 40.40 Meijs Dikken (E2) 25.11.2023
300 meter 38.74 Vajèn Kerkmeijer (E2) 25.11.2023
300 meter 38.73 Indy Wesselink (E2) 25.11.2023
300 meter 38.42 Aise Bouma (D2) 25.11.2023
300 meter 38.20 Tim-Juri Steinkopf (E1) 25.11.2023
500 meter 1:06.45 Finn Hesselink (D2) 25.11.2023
500 meter 1:28.96 Antonia Kersten (E2) 25.11.2023
500 meter 1:19.38 Lux Rosink (F1) 25.11.2023
500 meter 1:18.81 Fabian Leideman (E2) 25.11.2023
500 meter 1:17.13 Greta Pohl (D1) 25.11.2023
500 meter 1:14.95 Ghita de Kraker (E2) 25.11.2023
500 meter 1:13.05 Szymon Mierzwa (D1) 25.11.2023
500 meter 1:13.03 Michelle Sattler (E1) 25.11.2023
500 meter 1:11.11 Elias Verbeek (D2) 25.11.2023
500 meter 1:09.62 Femke Floors (E2) 25.11.2023
500 meter 1:09.15 Meijs Dikken (E2) 25.11.2023
500 meter 1:08.01 Fleur van der Wal (D1) 25.11.2023
300 meter 36.72 Szymon Mierzwa (D1) 25.11.2023
500 meter 1:05.54 Anastasia Schmidt (E1) 25.11.2023
500 meter 1:04.28 Tim-Juri Steinkopf (E1) 25.11.2023
500 meter 1:04.27 Maud Bruggeman (D2) 25.11.2023
500 meter 1:04.18 Vajèn Kerkmeijer (E2) 25.11.2023
500 meter 1:04.17 Thure Louwers (E1) 25.11.2023
500 meter 1:03.80 Sam Reichgelt (D2) 25.11.2023
500 meter 1:02.84 Christan van den Brink (F2) 25.11.2023
500 meter 1:02.64 Indy Wesselink (E2) 25.11.2023
500 meter 1:02.53 Isabelle Fix (D2) 25.11.2023
500 meter 1:02.08 Anton Steinkopf (D1) 25.11.2023
100 meter 13.41 Sara Keizer (D2) 25.11.2023
100 meter 13.38 Isa van der Weerd (D2) 25.11.2023
100 meter 13.37 Yfke Hoekert (D2) 25.11.2023
100 meter 13.12 Julia Bakker (D1) 25.11.2023
100 meter 12.95 Tirza Stojanovski (E2) 25.11.2023
100 meter 12.78 Natasza Kaczor (D1) 25.11.2023
100 meter 13.42 Sverre Lindstedt (E2) 25.11.2023
100 meter 14.61 Tim-Juri Steinkopf (E1) 25.11.2023
300 meter 36.31 Wout Docter (D1) 25.11.2023
300 meter 35.85 Michał Napora (E2) 25.11.2023
300 meter 33.75 Lars Hoek (D1) 25.11.2023
300 meter 33.62 Sverre Lindstedt (E2) 25.11.2023
300 meter 33.61 Yfke Hoekert (D2) 25.11.2023
100 meter 16.46 Michelle Sattler (E1) 25.11.2023
100 meter 16.10 Ghita de Kraker (E2) 25.11.2023
100 meter 15.08 Meijs Dikken (E2) 25.11.2023
100 meter 14.88 Fleur van der Wal (D1) 25.11.2023
100 meter 14.83 Indy Wesselink (E2) 25.11.2023
100 meter 14.80 Sam Reichgelt (D2) 25.11.2023
100 meter 14.44 Aise Bouma (D2) 25.11.2023
100 meter 14.42 Anton Steinkopf (D1) 25.11.2023
100 meter 14.13 Mar Schouten (D1) 25.11.2023
100 meter 14.03 Wout Docter (D1) 25.11.2023
100 meter 14.00 Szymon Mierzwa (D1) 25.11.2023
100 meter 13.84 Michał Napora (E2) 25.11.2023
100 meter 13.75 Emma Tauber (D1) 25.11.2023
100 meter 13.63 Lars Hoek (D1) 25.11.2023
100 meter 13.57 Tom Plag (D1) 25.11.2023
100 meter 13.52 Nora Venema (E1) 25.11.2023
Last Update: 24.06.2024
DistanceTime / PointsNameDate
300 meter 33.61 Yfke Hoekert (D2) 25.11.2023
100 meter 13.37 Yfke Hoekert (D2) 25.11.2023
100 meter 13.38 Isa van der Weerd (D2) 25.11.2023
100 meter 13.41 Sara Keizer (D2) 25.11.2023
100 meter 13.75 Emma Tauber (D1) 25.11.2023
100 meter 14.13 Mar Schouten (D1) 25.11.2023
300 meter 38.20 Tim-Juri Steinkopf (E1) 25.11.2023
100 meter 13.12 Julia Bakker (D1) 25.11.2023
300 meter 48.42 Antonia Kersten (E2) 25.11.2023
500 meter 1:01.91 Frederico Hoth (E1) 25.11.2023
500 meter 1:05.54 Anastasia Schmidt (E1) 25.11.2023
500 meter 1:08.01 Fleur van der Wal (D1) 25.11.2023
500 meter 1:09.62 Femke Floors (E2) 25.11.2023
500 meter 1:11.11 Elias Verbeek (D2) 25.11.2023
500 meter 1:19.38 Lux Rosink (F1) 25.11.2023
500 meter 1:28.96 Antonia Kersten (E2) 25.11.2023
100 meter 40.60 Elias Verbeek (D2) 25.11.2023
Last Update: 24.06.2024