Rink Card - Kunstijsbaan Eindhoven Eindhoven

Rink image of Kunstijsbaan Eindhoven
Country:
Netherlands
Address:
Antoon Coolenlaan 3
5654 Eindhoven
State:
Noord-Brabant
Rink type:
Outdoor rink, Artificial ice
Lap length:
400m
Altitude:
17.6 meters above sea level
Opened:
14.11.1970
Closed:
2000
Successor:
Eindhoven (NED)

Geographical Location:

LOADING MAP

Track Records:

TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 11.84 Frouke Oonk (Neo) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
500 meter 43.59 Alie Boorsma (Senior) Dutch Sprint Championships 1984 10. - 11.03.1984
1000 meter 1:28.80 Yvonne van Gennip (Neo) Dutch Sprint Championships 1984 10. - 11.03.1984
1500 meter 2:17.17 Sijtje van der Lende (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
3000 meter 4:49.73 Joke van Rijssel (Neo) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
5000 meter 9:07.40 Hanne de Jong (Neo) Wedstrijd 07.02.1975
2x500 meter 128.430 Lisa Morsink (B1) Gewestelijke Wedstrijd 25.10.1998
Sprint combination 177.955 Yvonne van Gennip (Neo) Dutch Sprint Championships 1984 10. - 11.03.1984
Mini combination 183.625 Joke van Rijssel (Neo) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
Last Update: 24.01.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 11.35 Patrick van Falier (Senior) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
500 meter 38.82 Jos Valentijn (Senior) Dutch Sprint Championships 1978 18. - 19.02.1978
1000 meter 1:18.65 Hein Vergeer (Neo) Dutch Sprint Championships 1984 10. - 11.03.1984
1500 meter 2:03.82 Piet Kleine (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
3000 meter 4:20.32 Bjørn Tveter (Senior) International Race 14.12.1973
5000 meter 7:19.38 Piet Kleine (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
10.000 meter 15:09.71 Piet Kleine (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
2x500 meter 101.190 Marc Monnens (B2) Gewestelijke Wedstrijd 25.10.1998
Sprint combination 158.660 Miel Govaert (Neo) Dutch Sprint Championships 1978 18. - 19.02.1978
Mini combination 179.481 Yep Kramer (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03. - 04.01.1976
Small combination 171.683 Bjørn Tveter (Senior) International Race 14. - 15.12.1973
Big combination 172.226 Piet Kleine (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
Last Update: 24.01.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 13.40 Lonneke Verbunt (A2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
500 meter 47.20 Annie van Dalsen (A2) Wedstrijd 11.02.1971
1000 meter 1:36.20 Annie van Dalsen (A2) Wedstrijd 11.02.1971
1500 meter 2:28.10 Sippie Tigchelaar (A2) Internationale Holland Week 09.03.1972
3000 meter 5:10.60 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
2x500 meter 128.430 Lisa Morsink (B1) Gewestelijke Wedstrijd 25.10.1998
Mini combination 200.299 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Last Update: 24.01.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 11.83 Werner van Engeland (B2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
500 meter 41.00 Jos Valentijn (A2) Internationale Hollandweek 03.03.1971
1000 meter 1:25.90 Jos Valentijn (A2) Internationale Hollandweek 03.03.1971
1500 meter 2:13.00 Jos Valentijn (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
3000 meter 4:37.40 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29.12.1971
5000 meter 7:58.80 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 30.12.1971
2x500 meter 101.190 Marc Monnens (B2) Gewestelijke Wedstrijd 25.10.1998
Sprint combination 174.450 Henk Pasman (A2) 1e Dutch B-Championships Sprint 29. - 30.12.1971
Mini combination 185.033 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Small combination 182.779 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29. - 30.12.1971
Last Update: 24.01.2021

Established Records on Track:

TypeTime / PointsNameEventDate
2x500 meter 101.190 Marc Monnens (B2) Gewestelijke Wedstrijd 25.10.1998
100 meter 11.83 Werner van Engeland (B2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 14.00 Nathalie van Engeland (C2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 17.09 Myriem Vermeulen (C1) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
5000 meter 7:36.81 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 19.12.1976
Small combination 172.735 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
Sprint combination 160.265 Sies Uilkema (A2) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
1000 meter 1:20.25 Sies Uilkema (A2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
1000 meter 1:22.08 Frode Rønning (B2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
3000 meter 4:21.47 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
1500 meter 2:24.60 Alain Moechars (B2) Wedstrijd 11.01.1975
1000 meter 1:44.80 Linda Rombouts (A1) Selectie 16.12.1971
1500 meter 2:42.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
500 meter 49.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
1000 meter 1:45.30 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 49.90 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 52.20 Linda Rombouts (B2) Gewestelijke Trainings 13.02.1971
1500 meter 2:44.80 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
500 meter 50.70 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
1500 meter 2:59.40 Linda Rombouts (B2) Trainingswedstrijd 01.12.1970
1000 meter 1:58.60 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
500 meter 55.40 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
Last Update: 24.01.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
Big combination 172.226 Piet Kleine (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
Mini combination 183.624 Joke van Rijssel (Neo) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
Sprint combination 158.660 Miel Govaert (Neo) Dutch Sprint Championships 1978 18. - 19.02.1978
1000 meter 1:19.37 Bert de Jong (Neo) Dutch Sprint Championships 1978 18.02.1978
1000 meter 1:29.81 Sijtje van der Lende (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18.02.1978
1500 meter 2:17.17 Sijtje van der Lende (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18.02.1978
500 meter 38.82 Jos Valentijn (Senior) Dutch Sprint Championships 1978 18.02.1978
500 meter 44.07 Haitske Valentijn-Pijlman (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18.02.1978
5000 meter 7:19.38 Piet Kleine (Senior) Dutch Allround Championships 1978 18.02.1978
5000 meter 7:56.20 Hans van Helden (Senior) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 30.12.1971
Small combination 178.099 Harm Kuipers (Senior) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29. - 30.12.1971
3000 meter 4:31.40 Harm Kuipers (Senior) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29.12.1971
500 meter 41.80 Hans van Helden (Senior) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29.12.1971
Small combination 182.849 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Mini combination 185.033 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
3000 meter 4:37.60 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16.01.1971
Last Update: 24.01.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
Mini combination 179.481 Yep Kramer (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03. - 04.01.1976
1000 meter 1:25.41 Sies Uilkema (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
1500 meter 2:14.18 Riekele Heida (A2) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
3000 meter 4:37.52 Hilbert van der Duim (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
500 meter 42.98 Hilbert van der Duim (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
5000 meter 7:59.74 Gerard de Rond (A2) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
1000 meter 1:28.60 Henk Pasman (A2) 1e Dutch B-Championships Sprint 30.12.1971
5000 meter 7:58.80 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 30.12.1971
Small combination 182.779 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29. - 30.12.1971
Sprint combination 174.450 Henk Pasman (A2) 1e Dutch B-Championships Sprint 29. - 30.12.1971
1000 meter 1:27.50 Henk Pasman (A2) 1e Dutch B-Championships Sprint 29.12.1971
3000 meter 4:37.40 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29.12.1971
1000 meter 1:29.40 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
1000 meter 1:37.30 Annie van Dalsen (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
1500 meter 2:13.00 Jos Valentijn (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
3000 meter 5:10.60 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
5000 meter 8:06.50 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
Small combination 182.849 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Mini combination 185.033 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Mini combination 200.299 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
1500 meter 2:30.70 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 16.01.1971
3000 meter 4:37.60 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16.01.1971
Last Update: 24.01.2021

Competitions by Season:

Select Season:

Season: 1998 - 1999

DateEvent
24.10.1998 Supersprint Alle Categorien
25.10.1998 Gewestelijke Wedstrijd
Last Update: 24.01.2021