1 | Relay (Mixed) | 130.510 | 89th Traditional North Festival | Olenegorsk (RUS) | 22.03.2024 |
4 7 / 4 / 7 / 5 | Small combination (Junior) 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 171.332 | 89th Traditional North Festival | Olenegorsk (RUS) | 21. - 22.03.2024 |
6 | Mass Start (Junior B) | 7:29.31 | 64th Student Festival Of The North | Olenegorsk (RUS) | 17.03.2024 |
3 3 / 3 / 5 / 3 | Small combination (Junior B) 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 173.253 | 64th Student Festival Of The North | Olenegorsk (RUS) | 15. - 16.03.2024 |
1 | Relay (Junior B/C - Mixed) | 143.480 | 64th Student Festival Of The North | Olenegorsk (RUS) | 14.03.2024 |
34 | 5000 meter | 7:53.06 | XII Winter Youth Spartakiade | Kolomna (RUS) | 08.03.2024 |
DQ | Team Pursuit | - | XII Winter Youth Spartakiade | Kolomna (RUS) | 07.03.2024 |
30 | 1000 meter | 1:18.50 | XII Winter Youth Spartakiade | Kolomna (RUS) | 07.03.2024 |
44 | 500 meter | 40.07 | XII Winter Youth Spartakiade | Kolomna (RUS) | 06.03.2024 |
30 | 1500 meter | 2:00.59 | XII Winter Youth Spartakiade | Kolomna (RUS) | 06.03.2024 |
21 15 / 27 / 20 / 24 | Small combination (Out of Competition) 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 166.822 | XII Winter Youth Spartakiade | Kolomna (RUS) | 06. - 08.03.2024 |
13 10 / 15 / 14 / 16 | Small combination (Junior B) 500m / 3000m / 1500m / 5000m | 171.578 | Junior B/C Championships - Northwest Federal District (Stage 3) | Kolomna (RUS) | 03. - 04.02.2024 |
6 | Mass Start (Junior B) | 6:13.25 | Junior B/C Championships - Northwest Federal District (Stage 3) | Kolomna (RUS) | 03.02.2024 |
15 26 / 18 / 12 / 16 | Small combination (Junior B) 500m / 3000m / 1500m / 5000m | 183.718 | Junior B/C Championships - Northwest Federal District (Stage 2) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 19. - 20.01.2024 |
18 | Mass Start (Junior B) | 6:21.75 | Junior B/C Championships - Northwest Federal District (Stage 2) | St. Petersburg (Leningrad) (RUS) | 19.01.2024 |
2 | Team Sprint | 1:37.53 | Murmansk Region Championships | Olenegorsk (RUS) | 08.01.2024 |
NC 1 / 1 / NC / NC | Small combination (Junior A/B) 500m / 1500m / 1000m / 5000m | 84.216 | Murmansk Region Championships | Olenegorsk (RUS) | 08. - 09.01.2024 |
1 | 500 meter | 43.81 | New Year's Prize | Olenegorsk (RUS) | 30.12.2023 |
21 22 / 17 / 21 / 19 | Small combination (Junior B) 500m / 3000m / 1500m / 5000m | 188.315 | Junior B/C Championships - Northwest Federal District (Stage 1) | Vologda (RUS) | 16. - 17.12.2023 |
19 | Mass Start (Junior B) | 7:48.30 | Junior B/C Championships - Northwest Federal District (Stage 1) | Vologda (RUS) | 16.12.2023 |
NC NC / 9 / 11 / 11 | Mini combination (Junior B) 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 120.523 | Competitions Moscow region | Kolomna (RUS) | 31.10. - 01.11.2023 |
19 | 1000 meter (Junior B/C) | 1:20.42 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 07.10.2023 |
29 | 3000 meter (Junior B/C) | 4:40.83 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 07.10.2023 |
31 24 / 32 / 19 / 31 | Mini combination 500m / 1500m / 1000m / 3000m | 177.178 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06. - 07.10.2023 |
34 | 500 meter (Junior B/C) | 40.86 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06.10.2023 |
58 | 1500 meter (Junior B/C) | 2:27.91 | Kolomna Kremlin Cup | Kolomna (RUS) | 06.10.2023 |
14 | 1000 meter (Junior B/C) | 1:21.25 | Speed Skating Prize "Kolomna Center" | Kolomna (RUS) | 07.09.2023 |
17 | 3000 meter (Junior B/C) | 4:34.85 | Speed Skating Prize "Kolomna Center" | Kolomna (RUS) | 07.09.2023 |
23 | 500 meter (Junior B/C) | 41.67 | Speed Skating Prize "Kolomna Center" | Kolomna (RUS) | 06.09.2023 |
12 | 1500 meter (Junior B/C) | 2:06.10 | Speed Skating Prize "Kolomna Center" | Kolomna (RUS) | 06.09.2023 |
22 | 500 meter (Junior B/C) | 40.78 | RSU Summer Cup | Tscheljabinsk (RUS) | 23.08.2023 |
17 | 1500 meter (Junior B/C) | 2:06.24 | RSU Summer Cup | Tscheljabinsk (RUS) | 23.08.2023 |