Rink Card - Kunstijsbaan Eindhoven Eindhoven

Rink image of Kunstijsbaan Eindhoven
Country:
Netherlands
Address:
Antoon Coolenlaan 3
5654 Eindhoven
State:
Noord-Brabant
Rink type:
Outdoor rink, Artificial ice
Lap length:
400m
Altitude:
17.6 meters above sea level
Opened:
14.11.1970
Closed:
2000
Successor:
Eindhoven (NED)

Geographical Location:

LOADING MAP

Track Records:

TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 11.83 Barbara Gerlach (A1) Gewest. Super Sprint Wedstrijd Noord Br.-Limburg 23.10.1999
500 meter 42.55 Tijn Ponjee (Neo) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 06.12.1998
1000 meter 1:28.80 Yvonne van Gennip (Neo) Dutch Sprint Championships 1984 10. - 11.03.1984
1500 meter 2:11.71 Tijn Ponjee (Neo) Regio Selectiewedstrijd Zuid/west 13.12.1998
3000 meter 4:49.73 Joke van Rijssel (Neo) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
5000 meter 9:07.40 Hanne de Jong (Neo) Wedstrijd 07.02.1975
2x500 meter 113.300 Marlies Gijzen (D1) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 31.10.1999
Sprint combination 177.955 Yvonne van Gennip (Neo) Dutch Sprint Championships 1984 10. - 11.03.1984
Mini combination 183.625 Joke van Rijssel (Neo) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
Last Update: 20.10.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 10.63 Erik Hairwassers (A2) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 21.11.1998
500 meter 38.15 Arnold van der Poel (M30) Eindhoven - Cup 1999 29.11.1998
1000 meter 1:16.89 Arnold van der Poel (M30) Eindhoven - Cup 1999 29.11.1998
1500 meter 1:56.08 Jochem Uytdehaage (Neo) Eindhoven - Cup 1999 29.11.1998
3000 meter 4:02.55 Jochem Uytdehaage (Neo) Eindhoven - Cup 1999 29.11.1998
5000 meter 7:05.48 Jochem Uytdehaage (Neo) Eindhoven - Cup 1999 28.11.1998
10.000 meter 15:09.71 Piet Kleine (M??) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
2x500 meter 81.900 Erik Hairwassers (Neo) Trainingswedstrijd Pup. En Jun.c. Klasse 1 En 2 06.11.1999
Sprint combination 154.295 Arnout Coenen (M??) Eindhoven - Cup 1999 28. - 29.11.1998
Mini combination 179.481 Yep Kramer (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03. - 04.01.1976
Small combination 161.316 Jochem Uytdehaage (Neo) Eindhoven - Cup 1999 28. - 29.11.1998
Big combination 172.226 Piet Kleine (M??) Dutch Allround Championships 1978 18. - 19.02.1978
Last Update: 20.10.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
100 meter 10.63 Erik Hairwassers (A2) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 21.11.1998
500 meter 40.08 Beorn Nijenhuis (B1) Gewestelijke Wedstrijd 14.11.1999
1000 meter 1:19.76 Stijn Becker (A1) Gewestelijke Langebaanwedstrijd Klasse 1-4 20.12.1998
1500 meter 1:58.45 Ruud Leeuwenkamp (A2) Eindhoven - Cup 1999 29.11.1998
3000 meter 4:12.55 Yuri Solinger (A2) Eindhoven - Cup 1999 29.11.1998
5000 meter 7:18.08 Yuri Solinger (A2) Eindhoven - Cup 1999 28.11.1998
2x500 meter 97.380 Jeroen Hoevenaars (B1) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 06.12.1998
Sprint combination 174.450 Henk Jan Pasman (Neo) 1e Dutch B-Championships Sprint 29. - 30.12.1971
Mini combination 185.033 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Small combination 165.735 Yuri Solinger (A2) Eindhoven - Cup 1999 28. - 29.11.1998
Last Update: 20.10.2021

Established Records on Track:

TypeTime / PointsNameEventDate
2x500 meter 128.210 Myriem Vermeulen (C2) Trainingswedstrijd Pup. Jun C. Klasse 1 En 2 30.10.1999
100 meter 12.65 Kristien Meeuwis (B2) Supersprint Wedstrijden 02.01.1999
Small combination 161.841 André Vreugdenhil (Neo) Eindhoven - Cup 1999 28. - 29.11.1998
100 meter 13.39 Nathalie van Engeland (C2) Trainingswedstrijden Pupillen En Junioren C 15.11.1998
2x500 meter 137.380 Myriem Vermeulen (C1) Trainingswedstrijden Klasse 6 & 7 08.11.1998
100 meter 11.83 Werner van Engeland (B2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 14.00 Nathalie van Engeland (C2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 17.09 Myriem Vermeulen (C1) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
Small combination 165.879 Jan Egil Storholt (Senior) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
5000 meter 9:07.40 Hanne de Jong (Neo) Wedstrijd 07.02.1975
1000 meter 1:44.80 Linda Rombouts (A1) Selectie 16.12.1971
1500 meter 2:42.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
500 meter 49.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
1000 meter 1:45.30 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 49.90 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 39.50 Erhard Keller (M??) Internationale Hollandweek 03.03.1971
500 meter 52.20 Linda Rombouts (B2) Gewestelijke Trainings 13.02.1971
1500 meter 2:44.80 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
500 meter 50.70 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
1500 meter 2:59.40 Linda Rombouts (B2) Trainingswedstrijd 01.12.1970
1000 meter 1:58.60 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
Last Update: 20.10.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
2x500 meter 128.210 Myriem Vermeulen (C2) Trainingswedstrijd Pup. Jun C. Klasse 1 En 2 30.10.1999
100 meter 10.85 Stefan Dierdorf (A2) Gewest. Super Sprint Wedstrijd Noord Br.-Limburg 23.10.1999
100 meter 12.65 Kristien Meeuwis (B2) Supersprint Wedstrijden 02.01.1999
3000 meter 5:28.38 Kristien Meeuwis (B2) Gewestelijke Langebaanwedstrijd 21.11.1998
100 meter 13.39 Nathalie van Engeland (C2) Trainingswedstrijden Pupillen En Junioren C 15.11.1998
2x500 meter 137.380 Myriem Vermeulen (C1) Trainingswedstrijden Klasse 6 & 7 08.11.1998
2x500 meter 101.190 Marc Monnens (B2) Gewestelijke Wedstrijd 25.10.1998
100 meter 11.83 Werner van Engeland (B2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 14.00 Nathalie van Engeland (C2) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
100 meter 17.09 Myriem Vermeulen (C1) Supersprint Alle Categorien 24.10.1998
5000 meter 7:36.81 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 19.12.1976
Small combination 172.735 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
Sprint combination 160.265 Sies Uilkema (A2) Country Match NED-NOR 18. - 19.12.1976
1000 meter 1:20.25 Sies Uilkema (A2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
1000 meter 1:22.08 Frode Rønning (B2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
3000 meter 4:21.47 Hilbert van der Duim (A2) Country Match NED-NOR 18.12.1976
1500 meter 2:24.60 Alain Moechars (B2) Wedstrijd 11.01.1975
1000 meter 1:44.80 Linda Rombouts (A1) Selectie 16.12.1971
1500 meter 2:42.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
500 meter 49.60 Linda Rombouts (A1) Selectie 18.11.1971
1000 meter 1:45.30 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 49.90 Linda Rombouts (B2) Gewest.kampioenschappen Noord-Brabant/Limburg 09.03.1971
500 meter 52.20 Linda Rombouts (B2) Gewestelijke Trainings 13.02.1971
1500 meter 2:44.80 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
500 meter 50.70 Linda Rombouts (B2) Selectie Vor Het Clubkampioenschap En De Drie-steden Wedstrijd 09.01.1971
1500 meter 2:59.40 Linda Rombouts (B2) Trainingswedstrijd 01.12.1970
1000 meter 1:58.60 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
500 meter 55.40 Linda Rombouts (B2) Regionale Selectiewedstrijd 14.11.1970
Last Update: 20.10.2021
TypeTime / PointsNameEventDate
Mini combination 179.481 Yep Kramer (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03. - 04.01.1976
1000 meter 1:25.41 Sies Uilkema (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
1500 meter 2:14.18 Riekele.56 Heida (A2) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
3000 meter 4:37.52 Hilbert van der Duim (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
500 meter 42.98 Hilbert van der Duim (A1) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
5000 meter 7:59.74 Gerard de Rond (A2) Dutch Junior Allround Championships 1976 03.01.1976
1000 meter 1:28.60 Henk Jan Pasman (Neo) 1e Dutch B-Championships Sprint 30.12.1971
5000 meter 7:58.80 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 30.12.1971
Small combination 182.779 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29. - 30.12.1971
Sprint combination 174.450 Henk Jan Pasman (Neo) 1e Dutch B-Championships Sprint 29. - 30.12.1971
1000 meter 1:27.50 Henk Jan Pasman (Neo) 1e Dutch B-Championships Sprint 29.12.1971
3000 meter 4:37.40 Gerard van Gelder (A2) 1e Dutch B-Championships Allround 1972 29.12.1971
1000 meter 1:29.40 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
1000 meter 1:37.30 Annie van Dalsen (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
1500 meter 2:13.00 Jos Valentijn (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
3000 meter 5:10.60 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
5000 meter 8:06.50 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 17.01.1971
Small combination 182.849 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Mini combination 185.033 Jan Heida (B2) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
Mini combination 200.299 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 16. - 17.01.1971
1500 meter 2:30.70 Sippie Tigchelaar (A1) 10. Dutch Juniors Championships 16.01.1971
3000 meter 4:37.60 Piet Kleine (A2) 10. Dutch Juniors Championships 16.01.1971
Last Update: 20.10.2021

Competitions by Season:

Select Season:

Season: 1999 - 2000