Competition: Prizes Of Tsjeljabinsk Region

Information:
  • 186 athletes from 1 nation
  • 94 women and 92 men
  • 5 distances (1000m, 1500m, 3000m, 5000m, 500m)
  • 930 races (31x mit DNF/DNS/DQ)

Men Junior B/C - 1500 meter
23.10.2023

PosNameNationTimeDiff
1 Daniil Varlygin (B2) RUS 1:55.26 SB -
2 Kirill Sjakhmatov (B1) RUS 1:59.77 SB +4.510
3 Daniil Bytsjkov (B2) RUS 2:00.18 +4.920
4 Ivan Ryzjkin (B2) RUS 2:01.71 SB +6.450
5 Artem.06 Kulikov (B2) RUS 2:02.01 SB +6.750
6 Nikita Nikusjkin (B2) RUS 2:03.16 SB +7.900
7 Aleksandr Lopajev (B1) RUS 2:03.32 SB +8.060
8 Kirill.06 Sjisjkin (B2) RUS 2:04.61 SB +9.350
9 Jakim Penkin (C2) RUS 2:05.32 SB +10.060
10 Stepan Tsjernjavskij (B1) RUS 2:07.48 SB +12.220
11 Mikhail Karavajev (C2) RUS 2:08.94 PB +13.680
12 Danil Fesko (B1) RUS 2:09.31 +14.050
13 Anton Stepanov (B2) RUS 2:10.43 SB +15.170
14 Andrej Jelisejev (C2) RUS 2:10.64 SB +15.380
15 Kirill Kovsj (B1) RUS 2:10.84 +15.580
16 Jurij Kutsjukov (B1) RUS 2:11.15 SB +15.890
17 Roman Filimonov (C2) RUS 2:11.50 SB +16.240
18 Vladislav Mikerkin (B2) RUS 2:12.23 SB +16.970
19 Dmitrij Vorozjtsov (C2) RUS 2:12.63 SB +17.370
20 Maksim.06 Nikolajev (B2) RUS 2:12.75 SB +17.490
21 Timofej Trefilov (B1) RUS 2:12.78 SB +17.520
22 Dmitrij Arkhipov (B1) RUS 2:15.28 PB +20.020
23 Nikita Rosejtsjuk (B1) RUS 2:15.33 SB +20.070
24 Ruslan Gumerov (B1) RUS 2:16.07 SB +20.810
25 Semjon Borodaj (B1) RUS 2:16.34 SB +21.080
26 Arsenij Agejev (B2) RUS 2:16.82 SB +21.560
27 Maksim Kotelnikov (B2) RUS 2:18.26 SB +23.000
28 Timofej Barysjev (B2) RUS 2:18.49 SB +23.230
29 Lev Balykov (B2) RUS 2:19.45 SB +24.190
30 Nikita Ivannikov (B2) RUS 2:20.20 SB +24.940
31 Konstantin Kardakov (C2) RUS 2:20.57 +25.310
32 Vsevolod Jasjukin (C2) RUS 2:23.98 PB +28.720
33 Jaroslav Demedjuk (B2) RUS 2:26.33 SB +31.070
34 Filipp Bogdanov (C2) RUS 2:30.34 SB +35.080
35 Andrej Trifonov (C2) RUS 2:33.78 +38.520
DQ Ivan Kostousov (B2) RUS DQ -
DQ Timofej Sjumskikh (C2) RUS DQ -
DQ Jaroslav Tsjurakov (B2) RUS DQ -
SB - Seasonal Best