Competition: Jeugdwedstrijd Zonder Abonnement

Information:
  • 64 athletes from 1 nation
  • 24 women and 40 men
  • 1 distance (100m)
  • 128 races (4x mit DNF/DNS/DQ)

Text view of the competition results

Jeugdwedstrijd Zonder Abonnement
19.11.2016
SpaarSelect Kunstijsbaan (NED)

100 meter (Men), 19.11.2016

POS   NAME                              AG   NAT   TIME    DIFF      RECORD   
1     Coert de Vries                    D2   NED   12.53                      
2     Tim Wijgers                       D1   NED   13.37   +0.840             
3     Rick Brandhorst                   E1   NED   14.21   +1.680             
4     Niels Vervoorn                    D2   NED   14.26   +1.730    SB       
5     Daan Brokking                     E1   NED   14.37   +1.840    SB       
6     Jip de Graaff                     D2   NED   14.40   +1.870    SB       
7     Ivar van Wageningen               E2   NED   14.77   +2.240             
8     Berend Geurts                     E2   NED   14.78   +2.250             
9     Joris Ippel                       F2   NED   14.90   +2.370    SB       
10    Thom Kortenoever                  D1   NED   14.93   +2.400             
11    Yanick Stegeman                   F1   NED   15.23   +2.700             
12    Frederik Satter                   E2   NED   15.26   +2.730             
13    Jari Baas                         E1   NED   15.27   +2.740             
14    Pieter van Dueren den Hollander   D1   NED   15.29   +2.760             
15    Gerbrand Versteeg                 E1   NED   15.34   +2.810    SB       
16    Jeroen Jansen                     E2   NED   15.36   +2.830             
17    Stijn van Leeuwen                 D2   NED   15.37   +2.840             
18    Ibe Hoedeman                      E2   NED   15.59   +3.060    SB       
19    Thomas van Rossem                 F2   NED   15.63   +3.100             
20    Pascal Geerartz                   E2   NED   15.70   +3.170    SB       
21    Tijs de Jong                      E2   NED   15.76   +3.230             
22    Stefan Kant                       F2   NED   15.99   +3.460             
23    Mika Groeneveld                   D2   NED   16.02   +3.490    SB       
24    Jefta de Vries                    E1   NED   16.13   +3.600    SB       
25    Luka Provoost                     D2   NED   16.53   +4.000             
26    Joël van 't Zelfde                F1   NED   16.75   +4.220             
27    Rens Mulders                      F2   NED   16.97   +4.440             
28    Sander Krijgsman                  E1   NED   17.10   +4.570    PB       
29    Quirijn Provoost                  E2   NED   17.42   +4.890             
30    Jarno van Heemskerk               E1   NED   17.49   +4.960             
31    Alexander Wemmers                 F1   NED   18.17   +5.640             
32    Daan Vervoorn                     F1   NED   18.27   +5.740             
33    Falco van Riemsdijk               E2   NED   18.52   +5.990             
34    Jibbe van der Schenk              D1   NED   18.90   +6.370             
35    Hasse Bosma                       E2   NED   19.79   +7.260             
36    Simon Huijben                     F1   NED   21.67   +9.140             
37    Joep van der Meijden              F1   NED   22.30   +9.770             
38    Leo Smeets                        F1   NED   30.03   +17.500   SB       
      Rick Swart                        E1   NED   -                          
      Aron Brandwijk                    F2   NED   -                          



100 meter (Men), 19.11.2016

POS   NAME                              AG   NAT   TIME    DIFF      RECORD   
1     Coert de Vries                    D2   NED   12.76                      
2     Tim Wijgers                       D1   NED   13.34   +0.580             
3     Rick Brandhorst                   E1   NED   14.14   +1.380             
4     Niels Vervoorn                    D2   NED   14.33   +1.570             
5     Berend Geurts                     E2   NED   14.51   +1.750    SB       
6     Daan Brokking                     E1   NED   14.71   +1.950             
7     Jip de Graaff                     D2   NED   14.78   +2.020             
      Thom Kortenoever                  D1   NED   14.78   +2.020             
9     Ivar van Wageningen               E2   NED   14.95   +2.190             
10    Pieter van Dueren den Hollander   D1   NED   15.12   +2.360    SB       
11    Joris Ippel                       F2   NED   15.27   +2.510             
12    Gerbrand Versteeg                 E1   NED   15.38   +2.620             
13    Stijn van Leeuwen                 D2   NED   15.42   +2.660             
14    Frederik Satter                   E2   NED   15.54   +2.780             
15    Ibe Hoedeman                      E2   NED   15.63   +2.870             
16    Jarno van Heemskerk               E1   NED   15.65   +2.890             
17    Thomas van Rossem                 F2   NED   15.77   +3.010             
18    Jeroen Jansen                     E2   NED   15.79   +3.030             
19    Yanick Stegeman                   F1   NED   15.80   +3.040             
20    Tijs de Jong                      E2   NED   15.82   +3.060             
21    Jari Baas                         E1   NED   16.04   +3.280             
22    Mika Groeneveld                   D2   NED   16.13   +3.370             
23    Stefan Kant                       F2   NED   16.44   +3.680             
24    Joël van 't Zelfde                F1   NED   16.53   +3.770    SB       
25    Luka Provoost                     D2   NED   16.79   +4.030             
26    Jefta de Vries                    E1   NED   16.82   +4.060             
27    Sander Krijgsman                  E1   NED   17.29   +4.530             
28    Quirijn Provoost                  E2   NED   17.37   +4.610             
29    Jibbe van der Schenk              D1   NED   17.75   +4.990    SB       
30    Alexander Wemmers                 F1   NED   18.01   +5.250             
31    Falco van Riemsdijk               E2   NED   18.21   +5.450             
32    Daan Vervoorn                     F1   NED   18.28   +5.520             
33    Hasse Bosma                       E2   NED   19.38   +6.620             
34    Joep van der Meijden              F1   NED   20.20   +7.440             
35    Rens Mulders                      F2   NED   20.42   +7.660             
36    Pascal Geerartz                   E2   NED   22.16   +9.400             
37    Simon Huijben                     F1   NED   32.70   +19.940            
38    Leo Smeets                        F1   NED   35.06   +22.300            
      Rick Swart                        E1   NED   -                          
      Aron Brandwijk                    F2   NED   -                          



100 meter (Women), 19.11.2016

POS   NAME                 AG   NAT   TIME    DIFF     RECORD   
1     Anouk Vissers        D2   NED   13.35            SB       
2     Evi Brandhorst       D1   NED   13.70   +0.350            
3     Mirthe Lankhaar      D1   NED   13.80   +0.450   SB       
4     Kira Raams           E2   NED   14.34   +0.990            
5     Sara van Leeuwen     E2   NED   14.36   +1.010            
6     Paulette de Vries    D1   NED   14.38   +1.030            
7     Lieke Lankhaar       D1   NED   14.73   +1.380   SB       
8     Famke Vervoorn       E2   NED   15.05   +1.700            
9     Lydia Wemmers        E2   NED   15.16   +1.810   SB       
10    Renate Hoegee        E2   NED   15.30   +1.950            
11    Amelie Snoijs        E2   NED   15.64   +2.290            
12    Roos Meijer          E2   NED   15.78   +2.430            
13    Nynke Lankhaar       E1   NED   15.88   +2.530            
14    Nienke Verdoorn      E2   NED   15.92   +2.570            
15    Rosalie Smeets       E1   NED   16.25   +2.900            
16    Fleur van der Leij   F1   NED   17.02   +3.670            
17    Aymee Schalken       F2   NED   18.34   +4.990            
18    Eline Versteeg       F2   NED   18.39   +5.040            
19    Catharina Satter     F1   NED   19.02   +5.670            
20    Elvira den Oudsten   F2   NED   20.18   +6.830            
      Aniek Terlouw        F2   NED   20.18   +6.830            
22    Charlotte Roomer     E2   NED   21.70   +8.350            
23    Senna Groeneveld     E1   NED   21.74   +8.390            
24    Inge den Oudsten     F1   NED   21.79   +8.440            



100 meter (Women), 19.11.2016

POS   NAME                 AG   NAT   TIME    DIFF     RECORD   
1     Anouk Vissers        D2   NED   13.47                     
2     Evi Brandhorst       D1   NED   13.66   +0.190   SB       
3     Mirthe Lankhaar      D1   NED   14.00   +0.530            
4     Kira Raams           E2   NED   14.12   +0.650            
5     Paulette de Vries    D1   NED   14.42   +0.950            
6     Sara van Leeuwen     E2   NED   14.54   +1.070            
7     Roos Meijer          E2   NED   14.82   +1.350   SB       
8     Lieke Lankhaar       D1   NED   14.93   +1.460            
9     Famke Vervoorn       E2   NED   15.05   +1.580            
10    Renate Hoegee        E2   NED   15.22   +1.750            
11    Lydia Wemmers        E2   NED   15.30   +1.830            
12    Charlotte Roomer     E2   NED   15.50   +2.030   PB       
13    Nynke Lankhaar       E1   NED   15.77   +2.300   SB       
14    Amelie Snoijs        E2   NED   16.16   +2.690            
15    Nienke Verdoorn      E2   NED   16.27   +2.800            
16    Fleur van der Leij   F1   NED   16.71   +3.240            
17    Rosalie Smeets       E1   NED   16.94   +3.470            
18    Aymee Schalken       F2   NED   18.94   +5.470            
19    Catharina Satter     F1   NED   19.21   +5.740            
20    Eline Versteeg       F2   NED   19.48   +6.010            
21    Aniek Terlouw        F2   NED   19.91   +6.440            
22    Elvira den Oudsten   F2   NED   21.15   +7.680            
23    Inge den Oudsten     F1   NED   22.00   +8.530            
24    Senna Groeneveld     E1   NED   22.47   +9.000            



Jeugdwedstrijd Zonder Abonnement
19.11.2016
SpaarSelect Kunstijsbaan (NED)

NAME                              AG   100M           100M           
Niels Vervoorn                    D2   14.26   (4)    14.33   (4)    
Rick Brandhorst                   E1   14.21   (3)    14.14   (3)    
Jip de Graaff                     D2   14.40   (6)    14.78   (7)    
Gerbrand Versteeg                 E1   15.34   (15)   15.38   (12)   
Joris Ippel                       F2   14.90   (9)    15.27   (11)   
Mika Groeneveld                   D2   16.02   (23)   16.13   (22)   
Stijn van Leeuwen                 D2   15.37   (17)   15.42   (13)   
Frederik Satter                   E2   15.26   (12)   15.54   (14)   
Jari Baas                         E1   15.27   (13)   16.04   (21)   
Jeroen Jansen                     E2   15.36   (16)   15.79   (18)   
Quirijn Provoost                  E2   17.42   (29)   17.37   (28)   
Luka Provoost                     D2   16.53   (25)   16.79   (25)   
Pieter van Dueren den Hollander   D1   15.29   (14)   15.12   (10)   
Simon Huijben                     F1   21.67   (36)   32.70   (37)   
Falco van Riemsdijk               E2   18.52   (33)   18.21   (31)   
Ivar van Wageningen               E2   14.77   (7)    14.95   (9)    
Coert de Vries                    D2   12.53   (1)    12.76   (1)    
Berend Geurts                     E2   14.78   (8)    14.51   (5)    
Tijs de Jong                      E2   15.76   (21)   15.82   (20)   
Rens Mulders                      F2   16.97   (27)   20.42   (35)   
Daan Brokking                     E1   14.37   (5)    14.71   (6)    
Yanick Stegeman                   F1   15.23   (11)   15.80   (19)   
Joël van 't Zelfde                F1   16.75   (26)   16.53   (24)   
Daan Vervoorn                     F1   18.27   (32)   18.28   (32)   
Sander Krijgsman                  E1   17.10   (28)   17.29   (27)   
Ibe Hoedeman                      E2   15.59   (18)   15.63   (15)   
Hasse Bosma                       E2   19.79   (35)   19.38   (33)   
Jibbe van der Schenk              D1   18.90   (34)   17.75   (29)   
Rick Swart                        E1   DNS            DNS            
Tim Wijgers                       D1   13.37   (2)    13.34   (2)    
Aron Brandwijk                    F2   DNS            DNS            
Thom Kortenoever                  D1   14.93   (10)   14.78   (7)    
Jefta de Vries                    E1   16.13   (24)   16.82   (26)   
Pascal Geerartz                   E2   15.70   (20)   22.16   (36)   
Alexander Wemmers                 F1   18.17   (31)   18.01   (30)   
Jarno van Heemskerk               E1   17.49   (30)   15.65   (16)   
Thomas van Rossem                 F2   15.63   (19)   15.77   (17)   
Stefan Kant                       F2   15.99   (22)   16.44   (23)   
Leo Smeets                        F1   30.03   (38)   35.06   (38)   
Joep van der Meijden              F1   22.30   (37)   20.20   (34)   

NAME                 AG   100M           100M           
Mirthe Lankhaar      D1   13.80   (3)    14.00   (3)    
Lieke Lankhaar       D1   14.73   (7)    14.93   (8)    
Famke Vervoorn       E2   15.05   (8)    15.05   (9)    
Anouk Vissers        D2   13.35   (1)    13.47   (1)    
Evi Brandhorst       D1   13.70   (2)    13.66   (2)    
Renate Hoegee        E2   15.30   (10)   15.22   (10)   
Nynke Lankhaar       E1   15.88   (13)   15.77   (13)   
Nienke Verdoorn      E2   15.92   (14)   16.27   (15)   
Rosalie Smeets       E1   16.25   (15)   16.94   (17)   
Sara van Leeuwen     E2   14.36   (5)    14.54   (6)    
Kira Raams           E2   14.34   (4)    14.12   (4)    
Senna Groeneveld     E1   21.74   (23)   22.47   (24)   
Catharina Satter     F1   19.02   (19)   19.21   (19)   
Eline Versteeg       F2   18.39   (18)   19.48   (20)   
Amelie Snoijs        E2   15.64   (11)   16.16   (14)   
Fleur van der Leij   F1   17.02   (16)   16.71   (16)   
Inge den Oudsten     F1   21.79   (24)   22.00   (23)   
Elvira den Oudsten   F2   20.18   (20)   21.15   (22)   
Roos Meijer          E2   15.78   (12)   14.82   (7)    
Paulette de Vries    D1   14.38   (6)    14.42   (5)    
Aniek Terlouw        F2   20.18   (20)   19.91   (21)   
Charlotte Roomer     E2   21.70   (22)   15.50   (12)   
Lydia Wemmers        E2   15.16   (9)    15.30   (11)   
Aymee Schalken       F2   18.34   (17)   18.94   (18)