Competition: Gewestelijke Afstands Kampioenschap

Information:
  • 38 athletes from 1 nation
  • 5 women and 33 men
  • 4 distances (10.000m, 3000m, 5000m, 500m)
  • 40 races (4x mit DNF/DNS/DQ)

Text view of the competition results

Gewestelijke Afstands Kampioenschap
05.03.2000
Kunstijsbaan Eindhoven (NED)

10.000 meter (Men), 05.03.2000

POS   NAME                    AG    NAT   TIME       DIFF        RECORD   
1     Stijn Becker            A2    NED   15:39.41               TRJ      
2     Ton Pulles              A2    NED   15:52.62   +13.210              
3     Stevan Aldershof        A1    NED   15:53.61   +14.200              
4     Gert van der Scheer     M30   NED   16:11.34   +31.930              
5     Vincent Degens          A1    NED   16:16.36   +36.950              
6     Roy Polmans             A1    NED   16:17.76   +38.350              
10    Wil van der Hamsvoord   M40   NED   16:54.37   +1.14.960   PB       
11    Jeroen Smeets           A1    NED   16:58.99   +1.19.580            
12    Hans Hoefman            Neo   NED   16:59.05   +1.19.640            
13    Gerard van der Schoot   M40   NED   17:01.12   +1.21.710            
14    Erik Hairwassers        Neo   NED   17:07.65   +1.28.240            
15    Jan van der Meulen      M55   NED   17:19.14   +1.39.730            
16    Jan van Breugel         M40   NED   17:19.56   +1.40.150            
17    Jan van Reede           M30   NED   17:20.68   +1.41.270            
18    Anton van Leest         M45   NED   17:24.87   +1.45.460            
19    Eric van der Zwan       M35   NED   17:33.27   +1.53.860            
20    Berend Ossevoort        Neo   NED   17:35.26   +1.55.850            
21    Koos Wiersma            M30   NED   17:37.02   +1.57.610            
22    Marcoen Scholten        M40   NED   17:45.29   +2.05.880            
23    Piet Bouten             M45   NED   17:48.20   +2.08.790            
24    Ivo Miesen              M30   NED   17:56.15   +2.16.740            
25    Toon Kooijmans          M60   NED   17:56.24   +2.16.830            
26    Martin Vermeulen        M50   NED   18:10.83   +2.31.420            
27    Pieter Elzinga          M40   NED   18:20.13   +2.40.720            
28    Bas van Berchum         M??   NED   18:23.76   +2.44.350            
29    Tjeerd Smies            M50   NED   18:35.67   +2.56.260            
30    Ton Hafkamp             M50   NED   19:26.24   +3.46.830            
DNF   Ad Swinkels             M45   NED   -                               
DQ    André Bannink           M30   NED   -                               
DQ    Ad de Kort              M55   NED   -                               



500 meter (Men), 05.03.2000

POS   NAME                 AG    NAT   TIME    DIFF   RECORD   
1     Jeroen Hairwassers   Neo   NED   39.25                   



5000 meter (Women), 05.03.2000

POS   NAME                AG    NAT   TIME      DIFF        RECORD    
1     Claudia van Heel    M??   NED   8:35.00               TR, PB    
2     Marloes Verschoor   A2    NED   9:00.37   +25.370     TRJ, PB   
3     Saartje Berks       A1    NED   9:06.37   +31.370     PB        
4     Karen Teuling       M??   NED   9:50.07   +1.15.070             
DQ    Janneke Winkel      A1    NED   -                               



Allround (Men), 05.03.2000

POS   NAME              AG   NAT   500M             5000M              POINTS   DIFF   RECORDS   
1     Eelco Bakermans   B2   NED   41.33   (1)      7:38.45   (1)      87.175                    



Allround (Men), 05.03.2000

POS   NAME              AG   NAT   500M             3000M              POINTS   DIFF   RECORDS   
1     Beorn Nijenhuis   B1   NED   40.43   (1)      4:22.72   (1)      84.217                    



Gewestelijke Afstands Kampioenschap
05.03.2000
Kunstijsbaan Eindhoven (NED)

NAME                    AG    500M (1. RACE)          500M          500M          500M          3000M           5000M           
Tjeerd Smies            M50   18:35.67         (29)                                                                             
Jan van der Meulen      M55   17:19.14         (15)                                                                             
Martin Vermeulen        M50   18:10.83         (26)                                                                             
Stevan Aldershof        A1    15:53.61         (3)                                                                              
Gerard van der Schoot   M40   17:01.12         (13)                                                                             
Toon Kooijmans          M60   17:56.24         (25)                                                                             
Koos Wiersma            M30   17:37.02         (21)                                                                             
Eric van der Zwan       M35   17:33.27         (19)                                                                             
Ad Swinkels             M45   DNF                                                                                               
Stijn Becker            A2    15:39.41         (1)                                                                              
André Bannink           M30   DQ                                                                                                
Roy Polmans             A1    16:17.76         (6)                                                                              
Jeroen Smeets           A1    16:58.99         (11)                                                                             
Ivo Miesen              M30   17:56.15         (24)                                                                             
Pieter Elzinga          M40   18:20.13         (27)                                                                             
Piet Bouten             M45   17:48.20         (23)                                                                             
Anton van Leest         M45   17:24.87         (18)                                                                             
Jan van Breugel         M40   17:19.56         (16)                                                                             
Wil van der Hamsvoord   M40   16:54.37         (10)                                                                             
Gert van der Scheer     M30   16:11.34         (4)                                                                              
Jan van Reede           M30   17:20.68         (17)                                                                             
Bas van Berchum         M??   18:23.76         (28)                                                                             
Erik Hairwassers        Neo   17:07.65         (14)                                                                             
Ton Pulles              A2    15:52.62         (2)                                                                              
Vincent Degens          A1    16:16.36         (5)                                                                              
Ad de Kort              M55   DQ                                                                                                
Berend Ossevoort        Neo   17:35.26         (20)                                                                             
Hans Hoefman            Neo   16:59.05         (12)                                                                             
Ton Hafkamp             M50   19:26.24         (30)                                                                             
Marcoen Scholten        M40   17:45.29         (22)                                                                             
Eelco Bakermans         B2                            41.33   (1)                                               7:38.45   (1)   
Beorn Nijenhuis         B1                                          40.43   (1)                 4:22.72   (1)                   
Jeroen Hairwassers      Neo                                                       39.25   (1)                                   

NAME                AG    300M            
Janneke Winkel      A1    DQ              
Marloes Verschoor   A2    9:00.37   (2)   
Claudia van Heel    M??   8:35.00   (1)   
Karen Teuling       M??   9:50.07   (4)   
Saartje Berks       A1    9:06.37   (3)