Competition: Gewestelijk Kampioenschap Meisjes B

Information:
  • 31 athletes from 1 nation
  • 31 women
  • 2 distances (1000m, 500m)
  • 62 races (1x mit DNF/DNS/DQ)

Text view of the competition results

Gewestelijk Kampioenschap Meisjes B
05.03.2000
De Scheg (NED)

Allround (Women), 05.03.2000

POS   NAME                   AG   NAT   500M                  1000M               POINTS    DIFF      RECORDS   
1     Moniek Kleinsman       B2   NED   44.23     (1)         1:27.44   (1)       87.950                        
2     Ellen de Rijke         B2   NED   45.22     (2)         1:30.06   (2)       90.250    +2.300              
3     Lydia Vos              B1   NED   45.32     (4)         1:33.35   (4)       91.995    +4.045              
4     Willeke van Benthem    B1   NED   45.29     (3)         1:33.96   (9)       92.270    +4.320              
5     Bauke Haarlink         B2   NED   46.35     (7)         1:33.39   (5)       93.045    +5.095              
6     Riëtte Wennemars       B1   NED   45.72     (5)         1:34.70   (10)      93.070    +5.120              
7     Janneke Bruggink       B2   NED   46.46     (9)         1:33.30   (3)       93.110    +5.160              
8     Marleen Geuzendam      B1   NED   46.40     (8)         1:33.52   (7)       93.160    +5.210              
9     Floor Baas             B2   NED   46.51     (10)        1:33.42   (6)       93.220    +5.270              
10    Esther Rous            B1   NED   46.87     (12)        1:33.64   (8)       93.690    +5.740              
11    Estel Krooneman        B1   NED   46.22     (6)         1:35.01   (11)      93.725    +5.775              
12    Rianne Kolleman        B1   NED   46.53     (11)        1:35.25   (12)      94.155    +6.205              
13    Mirjam Groothedde      B1   NED   47.12     (13)        1:36.17   (14)      95.205    +7.255              
14    Susan Douma            B1   NED   48.34     (17)        1:35.57   (13)      96.125    +8.175              
15    Alieke de Boer         B1   NED   47.69     (14)        1:37.07   (16)      96.225    +8.275              
16    Klaartje Snel          B2   NED   48.16     (15)        1:37.37   (17)      96.845    +8.895              
17    Marian Haanstra        B2   NED   48.22     (16)   PB   1:39.09   (19)      97.765    +9.815              
18    Marie-Christine Plat   B2   NED   49.48     (19)        1:38.52   (18)      98.740    +10.790             
19    Anouk van der Gijp     B1   NED   49.38     (18)   PB   1:40.18   (21)      99.470    +11.520             
20    Marijke Nitert         B2   NED   50.44     (21)        1:40.50   (22)      100.690   +12.740             
21    Lenneke Klomp          B1   NED   50.99     (23)        1:40.16   (20)      101.070   +13.120             
22    Anne Bult              B1   NED   50.20     (20)        1:41.97   (26)      101.185   +13.235             
23    Marit van Buijsen      B1   NED   50.94     (22)        1:41.44   (24)      101.660   +13.710             
24    Margriet Ruyterkamp    B2   NED   51.29     (28)        1:40.80   (23)      101.690   +13.740             
25    Annemiek Kamphuis      B2   NED   51.09     (25)        1:41.52   (25)      101.850   +13.900             
26    Inge Janssen           B2   NED   51.12     (26)        1:43.79   (27)      103.015   +15.065             
27    Rianne Spierings       B1   NED   51.05     (24)        1:44.60   (28)      103.350   +15.400             
28    Mijke Kromdijk         B2   NED   51.77     (29)        1:46.77   (29)      105.155   +17.205             
29    Marjel Daggenvoorde    B2   NED   1:11.85   (30)        1:36.19   (15)      119.945   +31.995             
30    Sanne Arink            B2   NED   51.28     (27)        -                   51.280                        
      Manon Rummens          B2   NED   1:32.87   (31)        -                   -                             



Gewestelijk Kampioenschap Meisjes B
05.03.2000
De Scheg (NED)

NAME                   AG   500M             1000M            
Moniek Kleinsman       B2   44.23     (1)    1:27.44   (1)    
Willeke van Benthem    B1   45.29     (3)    1:33.96   (9)    
Klaartje Snel          B2   48.16     (15)   1:37.37   (17)   
Bauke Haarlink         B2   46.35     (7)    1:33.39   (5)    
Marleen Geuzendam      B1   46.40     (8)    1:33.52   (7)    
Anne Bult              B1   50.20     (20)   1:41.97   (26)   
Annemiek Kamphuis      B2   51.09     (25)   1:41.52   (25)   
Ellen de Rijke         B2   45.22     (2)    1:30.06   (2)    
Riëtte Wennemars       B1   45.72     (5)    1:34.70   (10)   
Susan Douma            B1   48.34     (17)   1:35.57   (13)   
Lydia Vos              B1   45.32     (4)    1:33.35   (4)    
Marit van Buijsen      B1   50.94     (22)   1:41.44   (24)   
Rianne Kolleman        B1   46.53     (11)   1:35.25   (12)   
Floor Baas             B2   46.51     (10)   1:33.42   (6)    
Janneke Bruggink       B2   46.46     (9)    1:33.30   (3)    
Estel Krooneman        B1   46.22     (6)    1:35.01   (11)   
Esther Rous            B1   46.87     (12)   1:33.64   (8)    
Mirjam Groothedde      B1   47.12     (13)   1:36.17   (14)   
Mijke Kromdijk         B2   51.77     (29)   1:46.77   (29)   
Manon Rummens          B2   1:32.87   (31)   DQ               
Margriet Ruyterkamp    B2   51.29     (28)   1:40.80   (23)   
Marijke Nitert         B2   50.44     (21)   1:40.50   (22)   
Marie-Christine Plat   B2   49.48     (19)   1:38.52   (18)   
Anouk van der Gijp     B1   49.38     (18)   1:40.18   (21)   
Marjel Daggenvoorde    B2   1:11.85   (30)   1:36.19   (15)   
Lenneke Klomp          B1   50.99     (23)   1:40.16   (20)   
Rianne Spierings       B1   51.05     (24)   1:44.60   (28)   
Sanne Arink            B2   51.28     (27)                    
Marian Haanstra        B2   48.22     (16)   1:39.09   (19)   
Alieke de Boer         B1   47.69     (14)   1:37.07   (16)   
Inge Janssen           B2   51.12     (26)   1:43.79   (27)