Competition: Gewestelijk Kampioenschap Meisjes B

Information:
  • 31 athletes from 1 nation
  • 31 women
  • 2 distances (1000m, 500m)
  • 62 races (1x mit DNF/DNS/DQ)

Women , Samalog - Allround 500m/1000m
05.03.2000

PosNameNation500m1000mPointsDiff
1 Moniek Kleinsman (B2) NED 44.23 (1) 1:27.44 (1) 87.950 -
2 Ellen de Rijke (B2) NED 45.22 (2) 1:30.06 (2) 90.250 +2.300
3 Lydia Vos (B1) NED 45.32 (4) 1:33.35 (4) 91.995 +4.045
4 Willeke van Benthem (B1) NED 45.29 (3) 1:33.96 (9) 92.270 +4.320
5 Bauke Haarlink (B2) NED 46.35 (7) 1:33.39 (5) 93.045 +5.095
6 Riëtte Wennemars (B1) NED 45.72 (5) 1:34.70 (10) 93.070 +5.120
7 Janneke Bruggink (B2) NED 46.46 (9) 1:33.30 (3) 93.110 +5.160
8 Marleen Geuzendam (B1) NED 46.40 (8) 1:33.52 (7) 93.160 +5.210
9 Floor Baas (B2) NED 46.51 (10) 1:33.42 (6) 93.220 +5.270
10 Esther Rous (B1) NED 46.87 (12) 1:33.64 (8) 93.690 +5.740
11 Estel Krooneman (B1) NED 46.22 (6) 1:35.01 (11) 93.725 +5.775
12 Rianne Kolleman (B1) NED 46.53 (11) 1:35.25 (12) 94.155 +6.205
13 Mirjam Groothedde (B1) NED 47.12 (13) 1:36.17 (14) 95.205 +7.255
14 Susan Douma (B1) NED 48.34 (17) 1:35.57 (13) 96.125 +8.175
15 Alieke de Boer (B1) NED 47.69 (14) 1:37.07 (16) 96.225 +8.275
16 Klaartje Snel (B2) NED 48.16 (15) 1:37.37 (17) 96.845 +8.895
17 Marian Haanstra (B2) NED 48.22 (16) PB 1:39.09 (19) 97.765 +9.815
18 Marie-Christine Plat (B2) NED 49.48 (19) 1:38.52 (18) 98.740 +10.790
19 Anouk van der Gijp (B1) NED 49.38 (18) PB 1:40.18 (21) 99.470 +11.520
20 Marijke Nitert (B2) NED 50.44 (21) 1:40.50 (22) 100.690 +12.740
21 Lenneke Klomp (B1) NED 50.99 (23) 1:40.16 (20) 101.070 +13.120
22 Anne Bult (B1) NED 50.20 (20) 1:41.97 (26) 101.185 +13.235
23 Marit van Buijsen (B1) NED 50.94 (22) 1:41.44 (24) 101.660 +13.710
24 Margriet Ruyterkamp (B2) NED 51.29 (28) 1:40.80 (23) 101.690 +13.740
25 Annemiek Kamphuis (B2) NED 51.09 (25) 1:41.52 (25) 101.850 +13.900
26 Inge Janssen (B2) NED 51.12 (26) 1:43.79 (27) 103.015 +15.065
27 Rianne Spierings (B1) NED 51.05 (24) 1:44.60 (28) 103.350 +15.400
28 Mijke Kromdijk (B2) NED 51.77 (29) 1:46.77 (29) 105.155 +17.205
29 Marjel Daggenvoorde (B2) NED 1:11.85 (30) 1:36.19 (15) 119.945 +31.995
30 Sanne Arink (B2) NED 51.28 (27) - 51.280 -
Manon Rummens (B2) NED 1:32.87 (31) DQ - -
SB - Seasonal Best

Women - 500 meter
05.03.2000

PosNameNationTimeDiff
1 Moniek Kleinsman (B2) NED 44.23 -
2 Ellen de Rijke (B2) NED 45.22 +0.990
3 Willeke van Benthem (B1) NED 45.29 +1.060
4 Lydia Vos (B1) NED 45.32 +1.090
5 Riëtte Wennemars (B1) NED 45.72 +1.490
6 Estel Krooneman (B1) NED 46.22 +1.990
7 Bauke Haarlink (B2) NED 46.35 +2.120
8 Marleen Geuzendam (B1) NED 46.40 +2.170
9 Janneke Bruggink (B2) NED 46.46 +2.230
10 Floor Baas (B2) NED 46.51 +2.280
11 Rianne Kolleman (B1) NED 46.53 +2.300
12 Esther Rous (B1) NED 46.87 +2.640
13 Mirjam Groothedde (B1) NED 47.12 +2.890
14 Alieke de Boer (B1) NED 47.69 +3.460
15 Klaartje Snel (B2) NED 48.16 +3.930
16 Marian Haanstra (B2) NED 48.22 PB +3.990
17 Susan Douma (B1) NED 48.34 +4.110
18 Anouk van der Gijp (B1) NED 49.38 PB +5.150
19 Marie-Christine Plat (B2) NED 49.48 +5.250
20 Anne Bult (B1) NED 50.20 +5.970
21 Marijke Nitert (B2) NED 50.44 +6.210
22 Marit van Buijsen (B1) NED 50.94 +6.710
23 Lenneke Klomp (B1) NED 50.99 +6.760
24 Rianne Spierings (B1) NED 51.05 +6.820
25 Annemiek Kamphuis (B2) NED 51.09 +6.860
26 Inge Janssen (B2) NED 51.12 +6.890
27 Sanne Arink (B2) NED 51.28 +7.050
28 Margriet Ruyterkamp (B2) NED 51.29 +7.060
29 Mijke Kromdijk (B2) NED 51.77 +7.540
30 Marjel Daggenvoorde (B2) NED 1:11.85 +27.620
31 Manon Rummens (B2) NED 1:32.87 +48.640
SB - Seasonal Best

Women - 1000 meter
05.03.2000

PosNameNationTimeDiff
1 Moniek Kleinsman (B2) NED 1:27.44 -
2 Ellen de Rijke (B2) NED 1:30.06 +2.620
3 Janneke Bruggink (B2) NED 1:33.30 +5.860
4 Lydia Vos (B1) NED 1:33.35 +5.910
5 Bauke Haarlink (B2) NED 1:33.39 +5.950
6 Floor Baas (B2) NED 1:33.42 +5.980
7 Marleen Geuzendam (B1) NED 1:33.52 +6.080
8 Esther Rous (B1) NED 1:33.64 +6.200
9 Willeke van Benthem (B1) NED 1:33.96 +6.520
10 Riëtte Wennemars (B1) NED 1:34.70 +7.260
11 Estel Krooneman (B1) NED 1:35.01 +7.570
12 Rianne Kolleman (B1) NED 1:35.25 +7.810
13 Susan Douma (B1) NED 1:35.57 +8.130
14 Mirjam Groothedde (B1) NED 1:36.17 +8.730
15 Marjel Daggenvoorde (B2) NED 1:36.19 +8.750
16 Alieke de Boer (B1) NED 1:37.07 +9.630
17 Klaartje Snel (B2) NED 1:37.37 +9.930
18 Marie-Christine Plat (B2) NED 1:38.52 +11.080
19 Marian Haanstra (B2) NED 1:39.09 +11.650
20 Lenneke Klomp (B1) NED 1:40.16 +12.720
21 Anouk van der Gijp (B1) NED 1:40.18 +12.740
22 Marijke Nitert (B2) NED 1:40.50 +13.060
23 Margriet Ruyterkamp (B2) NED 1:40.80 +13.360
24 Marit van Buijsen (B1) NED 1:41.44 +14.000
25 Annemiek Kamphuis (B2) NED 1:41.52 +14.080
26 Anne Bult (B1) NED 1:41.97 +14.530
27 Inge Janssen (B2) NED 1:43.79 +16.350
28 Rianne Spierings (B1) NED 1:44.60 +17.160
29 Mijke Kromdijk (B2) NED 1:46.77 +19.330
Sanne Arink (B2) NED - -
DQ Manon Rummens (B2) NED DQ -
SB - Seasonal Best

Samalogs 05.03.2000