Competition: Clubkampioenschap De Poel - Hoeksche Waard-LBSG

Information:
  • 90 athletes from 2 nations
  • 37 women and 53 men
  • 4 distances (100m, 1500m, 300m, 500m)
  • 180 races (5x mit DNF/DNS/DQ)

Text view of the competition results

Clubkampioenschap De Poel - Hoeksche Waard-LBSG
08.02.2020
SpaarSelect Kunstijsbaan (NED)

Allround (Men), 08.02.2020

POS   NAME                   AG       NAT   500M                  1500M                 POINTS    DIFF        RECORDS   
1     Marc de Vrieze         M40      NED   42.77     (3)         2:13.07   (1)         87.126                          
2     Koen Lippens           M30      BEL   41.29     (1)         2:18.66   (9)    PB   87.510    +0.384                
3     Giorgio Joziasse       Neo      NED   43.14     (4)    SB   2:13.36   (2)    SB   87.593    +0.467                
4     Kees-Jan van Gent      Senior   NED   42.55     (2)         2:17.42   (4)         88.356    +1.230                
5     Ed de Looze            M50      NED   43.76     (5)         2:18.54   (8)         89.940    +2.814                
6     Sjaak Aben             M30      NED   44.10     (6)         2:17.85   (6)         90.050    +2.924                
7     Cees van 't Geloof     Senior   NED   45.04     (8)         2:17.32   (3)    PB   90.813    +3.687                
8     Patrick Goverse        M35      NED   45.26     (9)    SB   2:19.43   (10)   SB   91.736    +4.610                
9     Bennie Kriekaard       M40      NED   44.90     (7)         2:20.56   (11)        91.753    +4.627                
10    Wilco Jonker           M35      NED   46.14     (12)   PB   2:17.47   (5)    PB   91.963    +4.837                
11    Seppe Lybaert          M35      BEL   46.03     (11)        2:18.52   (7)         92.203    +5.077                
12    Willem van den Hoek    M35      NED   46.63     (13)   SB   2:25.78   (14)   SB   95.223    +8.097                
13    Adriaan Provoost       M60      NED   47.51     (15)        2:23.52   (12)        95.350    +8.224                
14    Michiel Neyt           M35      BEL   45.42     (10)   SB   2:32.13   (17)   SB   96.130    +9.004                
15    Arjan Baelde           M45      NED   47.16     (14)   PB   2:32.20   (18)   SB   97.893    +10.767               
16    Wisse Flikweert        Neo      NED   48.01     (16)   PB   2:33.50   (19)   PB   99.176    +12.050               
17    Jean-Luc Ostijn        M55      BEL   50.89     (22)   SB   2:26.87   (15)   SB   99.846    +12.720               
18    Jos de Geus            A2       NED   49.90     (20)   PB   2:34.88   (20)   PB   101.526   +14.400               
19    Fop Fonteyne           M65      NED   52.11     (24)        2:29.52   (16)        101.950   +14.824               
20    Jacob Jan Sinke        Senior   NED   48.45     (17)   PB   2:42.99   (26)   PB   102.780   +15.654               
21    Dirk.68 de Jong        M50      NED   49.74     (18)   PB   2:39.54   (22)   PB   102.920   +15.794               
22    Anton Wisse            M60      NED   49.81     (19)   SB   2:41.60   (24)   SB   103.676   +16.550               
23    Anton Joziasse         M55      NED   53.06     (27)   SB   2:37.11   (21)   SB   105.430   +18.304               
24    Anthon Bom             M45      NED   52.34     (26)   PB   2:41.18   (23)        106.066   +18.940               
25    Julian Langeraert      Senior   BEL   52.11     (24)        2:42.37   (25)   PB   106.233   +19.107               
26    Tjerk Bosgra           Neo      NED   58.95     (38)        2:23.98   (13)   PB   106.943   +19.817               
27    Marc Heidt             M45      NED   51.88     (23)   PB   2:46.79   (28)   PB   107.476   +20.350               
28    Rene Bons              M45      NED   50.48     (21)   PB   2:52.38   (32)   PB   107.940   +20.814               
29    Pierre Vermeulen       M70      NED   56.11     (32)   SB   2:45.02   (27)   SB   111.116   +23.990               
30    Peter Andeweg          M40      NED   55.45     (31)   PB   2:47.68   (29)   PB   111.343   +24.217               
31    Sam Flikweert          M50      NED   54.53     (29)   SB   2:52.33   (31)   SB   111.973   +24.847               
32    Andre Roubal           n/a      NED   54.19     (28)   PB   2:53.60   (35)   PB   112.056   +24.930               
33    Martin Wattel          M45      NED   55.42     (30)   SB   2:53.08   (33)   PB   113.113   +25.987               
34    Andy van Houte         M40      NED   56.92     (34)   PB   2:49.00   (30)   PB   113.253   +26.127               
35    Thijs van Wingen       Senior   BEL   56.53     (33)        2:53.30   (34)        114.296   +27.170               
36    Marijn van de Bosse    C1       NED   57.35     (35)        2:57.85   (37)        116.633   +29.507               
37    Leen ten Haaf          M65      NED   58.03     (37)   SB   2:59.13   (38)   PB   117.740   +30.614               
38    Bram van den Dorpel    M35      NED   57.59     (36)   PB   3:05.04   (40)   PB   119.270   +32.144               
39    Thierry M. Huberland   M55      BEL   1:00.86   (39)        2:56.84   (36)        119.806   +32.680               
40    Gert Coone             M45      BEL   1:03.05   (42)   SB   3:02.63   (39)   SB   123.926   +36.800               
41    Wouter de Roeve        M45      BEL   1:02.14   (40)        3:10.82   (41)   PB   125.746   +38.620               
42    Geert Volckaert        M55      BEL   1:05.85   (43)   PB   3:11.22   (42)   PB   129.590   +42.464               
43    Jarno Walhout          C1       NED   1:12.81   (44)   SB   3:37.37   (43)   PB   145.266   +58.140               
44    Erik Krijnen           M50      BEL   1:15.63   (45)   SB   3:48.92   (44)   SB   151.936   +1.04.810             
      Arjen Jongepier        M50      NED   -                     4:12.73   (45)   SB   -                               
      Kenzie Balcaen         M30      BEL   1:02.64   (41)   PB   -                     -                               



Allround (Women), 08.02.2020

POS   NAME                     AG       NAT   500M                  1500M                 POINTS    DIFF      RECORDS   
1     Brenda Dijkstra          Senior   NED   49.67     (2)    SB   2:42.89   (1)    SB   103.966                       
2     Corina de Vrieze         M35      NED   50.80     (3)    SB   2:43.08   (2)    SB   105.160   +1.194              
3     Stephanie Dijkstra       Senior   NED   52.88     (4)    PB   2:47.55   (3)    PB   108.730   +4.764              
4     Bianca van Duivenboden   M30      NED   53.18     (5)    SB   2:49.65   (4)    SB   109.730   +5.764              
5     Caroline Vervoorn        M45      NED   57.83     (8)    PB   2:59.18   (5)    PB   117.556   +13.590             
6     Anna Baelde              C1       NED   55.19     (6)    PB   3:07.81   (6)    PB   117.793   +13.827             
7     Meike Goud               A1       NED   56.95     (7)    SB   3:14.95   (7)    SB   121.933   +17.967             
8     Ciska den Boer           Neo      NED   58.37     (9)    SB   3:27.19   (9)    SB   127.433   +23.467             
9     Conny de Vrieze          M60      NED   1:04.32   (13)   SB   3:18.30   (8)    SB   130.420   +26.454             
10    Merel Smits              C2       NED   1:03.63   (12)   SB   3:39.69   (11)   PB   136.860   +32.894             
11    Rachel Michielsen        A1       NED   1:05.89   (14)   PB   3:36.11   (10)   PB   137.926   +33.960             
12    Juliëtte Bons            C1       NED   1:02.06   (10)   SB   3:52.70   (13)   PB   139.626   +35.660             
13    Inge Nederlof            C2       NED   1:06.89   (15)   PB   3:48.44   (12)   PB   143.036   +39.070             
14    Judith Heidt             A2       NED   1:13.86   (17)   PB   4:08.04   (14)   SB   156.540   +52.574             
      Cato Visser              C1       NED   1:08.70   (16)   PB   -                     -                             
      Floortje Goedhart        C1       NED   1:02.59   (11)        -                     -                             
      Fran Vanhoutte           B2       BEL   46.17     (1)         -                     -                             



Allround (Men), 08.02.2020

POS   NAME                    AG   NAT   100M               500M                 POINTS   DIFF      RECORDS   
1     William van den Bosse   D1   NED   13.30   (1)   PB   53.64     (1)   PB   66.940                       
2     Mats Boender            D1   NED   13.65   (2)        53.80     (2)        67.450   +0.510              
3     Ruben Boekee            D2   NED   15.15   (3)   PB   1:17.97   (3)        93.120   +26.180             



Allround (Women), 08.02.2020

POS   NAME                  AG   NAT   100M                500M                  POINTS    DIFF        RECORDS   
1     Hendrika de Kok       D2   NED   13.15   (1)    SB   49.36     (1)         62.510                          
2     Nynke van Rijs        D2   NED   13.54   (2)         53.92     (2)         67.460    +4.950                
3     Roos de Vrieze        D1   NED   14.04   (3)         57.32     (3)         71.360    +8.850                
4     Isa Niemansverdriet   D2   NED   15.12   (4)    SB   1:08.07   (4)    SB   83.190    +20.680               
5     Didi van der Wulp     D1   NED   15.39   (5)    PB   1:09.78   (5)         85.170    +22.660               
6     Nina Smaal            E2   NED   17.59   (8)         1:18.49   (6)    PB   96.080    +33.570               
7     Noa Bijl              E2   NED   16.46   (6)    PB   1:19.92   (8)    PB   96.380    +33.870               
8     Brechtje Vermeulen    E2   NED   17.62   (9)    PB   1:19.38   (7)    PB   97.000    +34.490               
9     Lente Smits           D1   NED   17.43   (7)    PB   1:20.30   (9)    PB   97.730    +35.220               
10    Noor Phlips           D2   BEL   17.92   (10)   PB   1:27.54   (10)   PB   105.460   +42.950               
11    Febe Kinget           D1   BEL   18.14   (11)   PB   1:46.86   (11)   PB   125.000   +1.02.490             



Allround (Men), 08.02.2020

POS   NAME                   AG    NAT   100M               300M                 POINTS   DIFF      RECORDS   
1     Bastiaan de Vrieze     F2    NED   16.82   (1)   PB   45.41     (1)   SB   62.230                       
2     Thijmen van den Hoek   F1    NED   19.81   (3)   PB   53.53     (2)   PB   73.340   +11.110             
3     Finn van Drongelen     F1    NED   19.27   (2)   PB   54.42     (3)   PB   73.690   +11.460             
4     Dani Vos               n/a   NED   21.39   (4)   PB   1:00.34   (4)   PB   81.730   +19.500             



Allround (Women), 08.02.2020

POS   NAME                   AG   NAT   100M               300M                 POINTS   DIFF      RECORDS   
1     Lina Gunay             E1   NED   16.30   (2)        42.96     (1)   PB   59.260                       
2     Rosalie van Steensel   E1   NED   15.50   (1)   PB   44.27     (2)   PB   59.770   +0.510              
3     Lenthe In 't Veld      E1   NED   18.46   (7)        49.43     (3)   SB   67.890   +8.630              
4     Esmee van Marle        F2   NED   17.81   (4)   PB   50.53     (4)   PB   68.340   +9.080              
5     Axelle de Clerck       F1   BEL   17.78   (3)   PB   50.79     (5)   PB   68.570   +9.310              
6     Hannah Nederlof        F2   NED   18.02   (5)   PB   52.13     (7)   PB   70.150   +10.890             
7     Yfke Natte             F1   NED   18.75   (8)   PB   51.84     (6)   PB   70.590   +11.330             
8     Nova Palsrok           F1   NED   18.24   (6)   PB   54.32     (8)   PB   72.560   +13.300             
9     Julia Groeneweg        F2   NED   21.53   (9)   PB   1:06.00   (9)   PB   87.530   +28.270             



Clubkampioenschap De Poel - Hoeksche Waard-LBSG
08.02.2020
SpaarSelect Kunstijsbaan (NED)

NAME                    AG       100M          100M          300M            500M             500M            1500M            
Mats Boender            D1       13.65   (2)                                                  53.80     (2)                    
William van den Bosse   D1       13.30   (1)                                                  53.64     (1)                    
Ruben Boekee            D2       15.15   (3)                                                  1:17.97   (3)                    
Bastiaan de Vrieze      F2                     16.82   (1)   45.41     (1)                                                     
Dani Vos                n/a                    21.39   (4)   1:00.34   (4)                                                     
Thijmen van den Hoek    F1                     19.81   (3)   53.53     (2)                                                     
Finn van Drongelen      F1                     19.27   (2)   54.42     (3)                                                     
Adriaan Provoost        M60                                                  47.51     (15)                   2:23.52   (12)   
Willem van den Hoek     M35                                                  46.63     (13)                   2:25.78   (14)   
Patrick Goverse         M35                                                  45.26     (9)                    2:19.43   (10)   
Kees-Jan van Gent       Senior                                               42.55     (2)                    2:17.42   (4)    
Marc de Vrieze          M40                                                  42.77     (3)                    2:13.07   (1)    
Jean-Luc Ostijn         M55                                                  50.89     (22)                   2:26.87   (15)   
Fop Fonteyne            M65                                                  52.11     (24)                   2:29.52   (16)   
Ed de Looze             M50                                                  43.76     (5)                    2:18.54   (8)    
Leen ten Haaf           M65                                                  58.03     (37)                   2:59.13   (38)   
Sjaak Aben              M30                                                  44.10     (6)                    2:17.85   (6)    
Giorgio Joziasse        Neo                                                  43.14     (4)                    2:13.36   (2)    
Anton Joziasse          M55                                                  53.06     (27)                   2:37.11   (21)   
Bennie Kriekaard        M40                                                  44.90     (7)                    2:20.56   (11)   
Pierre Vermeulen        M70                                                  56.11     (32)                   2:45.02   (27)   
Arjan Baelde            M45                                                  47.16     (14)                   2:32.20   (18)   
Jos de Geus             A2                                                   49.90     (20)                   2:34.88   (20)   
Sam Flikweert           M50                                                  54.53     (29)                   2:52.33   (31)   
Wisse Flikweert         Neo                                                  48.01     (16)                   2:33.50   (19)   
Seppe Lybaert           M35                                                  46.03     (11)                   2:18.52   (7)    
Koen Lippens            M30                                                  41.29     (1)                    2:18.66   (9)    
Michiel Neyt            M35                                                  45.42     (10)                   2:32.13   (17)   
Marc Heidt              M45                                                  51.88     (23)                   2:46.79   (28)   
Cees van 't Geloof      Senior                                               45.04     (8)                    2:17.32   (3)    
Arjen Jongepier         M50                                                  DNF                              4:12.73   (45)   
Tjerk Bosgra            Neo                                                  58.95     (38)                   2:23.98   (13)   
Thierry M. Huberland    M55                                                  1:00.86   (39)                   2:56.84   (36)   
Anton Wisse             M60                                                  49.81     (19)                   2:41.60   (24)   
Gert Coone              M45                                                  1:03.05   (42)                   3:02.63   (39)   
Rene Bons               M45                                                  50.48     (21)                   2:52.38   (32)   
Martin Wattel           M45                                                  55.42     (30)                   2:53.08   (33)   
Anthon Bom              M45                                                  52.34     (26)                   2:41.18   (23)   
Marijn van de Bosse     C1                                                   57.35     (35)                   2:57.85   (37)   
Jarno Walhout           C1                                                   1:12.81   (44)                   3:37.37   (43)   
Jacob Jan Sinke         Senior                                               48.45     (17)                   2:42.99   (26)   
Julian Langeraert       Senior                                               52.11     (24)                   2:42.37   (25)   
Erik Krijnen            M50                                                  1:15.63   (45)                   3:48.92   (44)   
Wilco Jonker            M35                                                  46.14     (12)                   2:17.47   (5)    
Dirk.68 de Jong         M50                                                  49.74     (18)                   2:39.54   (22)   
Andre Roubal            n/a                                                  54.19     (28)                   2:53.60   (35)   
Peter Andeweg           M40                                                  55.45     (31)                   2:47.68   (29)   
Thijs van Wingen        Senior                                               56.53     (33)                   2:53.30   (34)   
Andy van Houte          M40                                                  56.92     (34)                   2:49.00   (30)   
Bram van den Dorpel     M35                                                  57.59     (36)                   3:05.04   (40)   
Wouter de Roeve         M45                                                  1:02.14   (40)                   3:10.82   (41)   
Kenzie Balcaen          M30                                                  1:02.64   (41)                   DQ               
Geert Volckaert         M55                                                  1:05.85   (43)                   3:11.22   (42)   

NAME                     AG       100M           100M          300M            500M             500M             1500M            
Nynke van Rijs           D2       13.54   (2)                                                   53.92     (2)                     
Roos de Vrieze           D1       14.04   (3)                                                   57.32     (3)                     
Isa Niemansverdriet      D2       15.12   (4)                                                   1:08.07   (4)                     
Didi van der Wulp        D1       15.39   (5)                                                   1:09.78   (5)                     
Hendrika de Kok          D2       13.15   (1)                                                   49.36     (1)                     
Noa Bijl                 E2       16.46   (6)                                                   1:19.92   (8)                     
Nina Smaal               E2       17.59   (8)                                                   1:18.49   (6)                     
Brechtje Vermeulen       E2       17.62   (9)                                                   1:19.38   (7)                     
Lente Smits              D1       17.43   (7)                                                   1:20.30   (9)                     
Noor Phlips              D2       17.92   (10)                                                  1:27.54   (10)                    
Febe Kinget              D1       18.14   (11)                                                  1:46.86   (11)                    
Esmee van Marle          F2                      17.81   (4)   50.53     (4)                                                      
Rosalie van Steensel     E1                      15.50   (1)   44.27     (2)                                                      
Lenthe In 't Veld        E1                      18.46   (7)   49.43     (3)                                                      
Lina Gunay               E1                      16.30   (2)   42.96     (1)                                                      
Nova Palsrok             F1                      18.24   (6)   54.32     (8)                                                      
Axelle de Clerck         F1                      17.78   (3)   50.79     (5)                                                      
Hannah Nederlof          F2                      18.02   (5)   52.13     (7)                                                      
Yfke Natte               F1                      18.75   (8)   51.84     (6)                                                      
Julia Groeneweg          F2                      21.53   (9)   1:06.00   (9)                                                      
Bianca van Duivenboden   M30                                                   53.18     (5)                     2:49.65   (4)    
Brenda Dijkstra          Senior                                                49.67     (2)                     2:42.89   (1)    
Conny de Vrieze          M60                                                   1:04.32   (13)                    3:18.30   (8)    
Ciska den Boer           Neo                                                   58.37     (9)                     3:27.19   (9)    
Corina de Vrieze         M35                                                   50.80     (3)                     2:43.08   (2)    
Meike Goud               A1                                                    56.95     (7)                     3:14.95   (7)    
Inge Nederlof            C2                                                    1:06.89   (15)                    3:48.44   (12)   
Judith Heidt             A2                                                    1:13.86   (17)                    4:08.04   (14)   
Juliëtte Bons            C1                                                    1:02.06   (10)                    3:52.70   (13)   
Merel Smits              C2                                                    1:03.63   (12)                    3:39.69   (11)   
Cato Visser              C1                                                    1:08.70   (16)                    DQ               
Caroline Vervoorn        M45                                                   57.83     (8)                     2:59.18   (5)    
Floortje Goedhart        C1                                                    1:02.59   (11)                    DQ               
Anna Baelde              C1                                                    55.19     (6)                     3:07.81   (6)    
Fran Vanhoutte           B2                                                    46.17     (1)                     DNS              
Stephanie Dijkstra       Senior                                                52.88     (4)                     2:47.55   (3)    
Rachel Michielsen        A1                                                    1:05.89   (14)                    3:36.11   (10)