Competition: AIJC Clubkampioenschappen Pupillen

Information:
  • 29 athletes from 1 nation
  • 14 women and 15 men
  • 3 distances (1000m, 500m, 700m)
  • 58 races (3x mit DNF/DNS/DQ)
DistanceTime / PointsNameDate
500 meter 1:24.46 Dineke de Groot (D2) 30.03.2024
500 meter 53.13 Anniek van de Kreeke (D2) 30.03.2024
500 meter 55.61 Mart Zutt (E2) 30.03.2024
500 meter 57.86 Stijn Huiberts (E2) 30.03.2024
500 meter 1:01.77 Floris Duivenvoorden (E2) 30.03.2024
500 meter 1:02.58 Toon Jansen (E1) 30.03.2024
500 meter 1:03.10 Julian Dekker (E1) 30.03.2024
500 meter 1:04.00 Imme Hoffmans (E1) 30.03.2024
500 meter 1:04.02 Amy Fandino Hurtado (E1) 30.03.2024
500 meter 1:10.22 Mick Reus (E2) 30.03.2024
500 meter 1:16.31 Maud Huiberts (F1) 30.03.2024
700 meter 1:17.34 Mart Zutt (E2) 30.03.2024
700 meter 1:18.04 Dewi Kroon (E2) 30.03.2024
700 meter 1:20.84 Mijke de Wit (E2) 30.03.2024
700 meter 1:22.78 Julie Veerman (D1) 30.03.2024
700 meter 1:23.43 Stijn Huiberts (E2) 30.03.2024
500 meter 44.77 Simeon Verhart (D2) 30.03.2024
700 meter 1:26.91 Jacobine Buur (E2) 30.03.2024
700 meter 1:27.20 Floris Duivenvoorden (E2) 30.03.2024
700 meter 1:29.05 Toon Jansen (E1) 30.03.2024
700 meter 1:29.72 Balder Stoop (E1) 30.03.2024
1000 meter 1:32.41 Simeon Verhart (D2) 30.03.2024
700 meter 1:33.03 Amy Fandino Hurtado (E1) 30.03.2024
700 meter 1:39.63 Imme Hoffmans (E1) 30.03.2024
700 meter 1:40.77 Jop Zutt (F2) 30.03.2024
700 meter 1:42.60 Mick Reus (E2) 30.03.2024
700 meter 1:44.96 Maud Huiberts (F1) 30.03.2024
1000 meter 1:47.76 Bradley Spijk (D1) 30.03.2024
1000 meter 1:47.95 Anniek van de Kreeke (D2) 30.03.2024
1000 meter 2:00.34 Tamara van Kroonenburg (D1) 30.03.2024
1000 meter 2:15.83 Dineke de Groot (D2) 30.03.2024
Last Update: 25.05.2024
DistanceTime / PointsNameDate
500 meter 44.77 Simeon Verhart (D2) 30.03.2024
1000 meter 2:15.83 Dineke de Groot (D2) 30.03.2024
1000 meter 2:00.34 Tamara van Kroonenburg (D1) 30.03.2024
1000 meter 1:47.95 Anniek van de Kreeke (D2) 30.03.2024
1000 meter 1:47.76 Bradley Spijk (D1) 30.03.2024
700 meter 1:44.96 Maud Huiberts (F1) 30.03.2024
700 meter 1:42.60 Mick Reus (E2) 30.03.2024
700 meter 1:40.77 Jop Zutt (F2) 30.03.2024
700 meter 1:39.63 Imme Hoffmans (E1) 30.03.2024
700 meter 1:33.03 Amy Fandino Hurtado (E1) 30.03.2024
1000 meter 1:32.41 Simeon Verhart (D2) 30.03.2024
700 meter 1:29.72 Balder Stoop (E1) 30.03.2024
700 meter 1:29.05 Toon Jansen (E1) 30.03.2024
700 meter 1:27.20 Floris Duivenvoorden (E2) 30.03.2024
700 meter 1:26.91 Jacobine Buur (E2) 30.03.2024
500 meter 1:24.46 Dineke de Groot (D2) 30.03.2024
700 meter 1:23.43 Stijn Huiberts (E2) 30.03.2024
700 meter 1:22.78 Julie Veerman (D1) 30.03.2024
700 meter 1:20.84 Mijke de Wit (E2) 30.03.2024
700 meter 1:18.04 Dewi Kroon (E2) 30.03.2024
700 meter 1:17.34 Mart Zutt (E2) 30.03.2024
500 meter 1:16.31 Maud Huiberts (F1) 30.03.2024
500 meter 1:10.22 Mick Reus (E2) 30.03.2024
500 meter 1:04.02 Amy Fandino Hurtado (E1) 30.03.2024
500 meter 1:04.00 Imme Hoffmans (E1) 30.03.2024
500 meter 1:03.10 Julian Dekker (E1) 30.03.2024
500 meter 1:02.58 Toon Jansen (E1) 30.03.2024
500 meter 1:01.77 Floris Duivenvoorden (E2) 30.03.2024
500 meter 57.86 Stijn Huiberts (E2) 30.03.2024
500 meter 55.61 Mart Zutt (E2) 30.03.2024
500 meter 53.13 Anniek van de Kreeke (D2) 30.03.2024
Last Update: 25.05.2024